Krótka piłka – otwarcie firmy jest łatwiejsze, niż myślisz

Data dodania: 2 sierpnia 2017
Kategoria:
Foto: Brazilian Soccer Schools

Mając około 5 tys. zł na start można zostać właścicielem szkółki piłkarskiej działającej pod znaną marką. Model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy w branży zajęć dla dzieci – zapewniają przedstawiciele marki.

Inwestycja związana z otwarciem oddziału Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie zaczyna się od 5,2 tys. zł. Najtańsza oferta współpracy skierowana jest do osób mieszkających w miastach od 20 do 50 tys. mieszkańców, którzy chcą prowadzić własny biznes a jednocześnie mieć aktywny wpływ na sportowy rozwój dzieci w swoim regionie.

Jak wyjaśnia Dorota Uciechowska, prezes zarządu firmy, koncept BSS cieszy się dużą popularnością wśród młodych trenerów oraz osób chociażby mentalnie związanych z piłką nożną.

Są to coraz częściej osoby o bardzo małym lub praktycznie zerowym kapitale własnym, poszukujące dodatkowego zajęcia na dogodnych finansowo warunkach – mówi w rozmowie z franczyzawpolsce.pl Dorota Uciechowska.

Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników grających w stylu brazylijskiego futbolu.

Filozofia treningów w ramach tego konceptu opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz innych aspektów fizycznych piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Franczyzobiorcy działający w ramach tej sieci inwestują w sprawdzony koncept. Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools otrzymują szansę na rozwijanie mocnego biznesu. Jak zapewniają przedstawiciele marki, model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Szczegóły na temat podjęcia współpracy w ramach sieci BSS znajdują się w bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design