Franczyza DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
partnerska
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
od kilku do kilkunastu tysięcy – zależnie od ilości stanowisk w lokalu i powierzchni reklamowej do oklejenia
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
brak
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Mariusz Długołęcki, Koordynator ds. Rozwoju Sieci
Numer telefonu
505 998 000
Ulica
Kwiatka 15/1
Miasto
09-400 Płock

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Skorzystaj z doświadczenia sprawdzonej marki i działaj w stabilnej branży, która prężnie się rozwija! Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to multiagencja sieciowa o ogólnopolskim zasięgu. Od 15 lat doradzamy naszym klientom w zakresie dopasowania najlepszego wariantu polisy. W naszej ofercie znajduje się aż 30 działających w Polsce towarzystw, dzięki czemu sprzedajemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń.

W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą i korzystamy z innowacyjnych narzędzi. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, oferując wszystkim Partnerom pełne wsparcie oraz bezpłatny dostęp do rozwiązań technologicznych opracowanych przez naszych ekspertów. Żmudne kalkulowanie składek w wielu towarzystwach to już przeżytek – jako liderzy cyfryzacji w branży ubezpieczeniowej tworzymy nową generację agentów wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia.

Szybko, wygodnie, intuicyjnie – tak działa cyfrowe środowisko do sprzedaży ubezpieczeń w Spectrum. Inteligentny system All in #1 pozwala na błyskawiczne porównanie ceny ubezpieczenia w różnych towarzystwach i automatyzuje obsługę posprzedażową. Zaoszczędzony w ten sposób czas można poświęcić na to, co naprawdę ważne – czyli budowanie relacji z klientem i doskonalenie zawodowe.

Stawiamy na nowoczesność, która wyraża się poprzez implementowanie innowacyjnych narzędzi, aktualizowanie stanu informacji oraz poszerzanie kompetencji. Dlatego zapewniamy nie tylko kompleksowy i prosty w obsłudze system, ale też niezbędną wiedzę o biznesie, finansach i regulacjach prawnych. Dzięki temu Partnerzy Domu Ubezpieczeniowego Spectrum stanowią elitę doradców i oferują najwyższy standard obsługi.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to miejsce, w którym łatwo się odnaleźć – w odpowiedzi na Twoje potrzeby proponujemy elastyczny model współpracy. Jeżeli zdecydujesz się na wariant franczyzowy, zagwarantujemy Ci wyłączność na obszarze zamieszkiwanym przez min. 15 tys. osób. W modelu agencyjnym możesz łączyć ubezpieczenia z innym obszarem swojej działalności, a także pracować jako agent mobilny. Każda forma współpracy oferuje możliwość zdalnej sprzedaży ubezpieczeń.

Niezależnie od wybranej opcji oferujemy atrakcyjną prowizję i rozliczamy się z towarzystwami ubezpieczeniowymi za Ciebie, więc nie musisz tracić czasu na formalności. Możesz także liczyć na wsparcie podczas zakładania działalności oraz przy uruchamianiu placówki.

Agent ubezpieczeniowy to zawód regulowany ustawowo, który wymaga wpisu do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego. Aby ułatwić naszym Partnerom wejście w branżę, pomagamy przygotować się do państwowego egzaminu, organizujemy udział i przeprowadzamy przez ten proces krok po kroku.

Jako nasz Partner otrzymasz bezpłatny dostęp do innowacyjnego zaplecza technologicznego. Backoffice oparty na autorskim systemie All in #1 to zespół zintegrowanych narzędzi, m.in.:
● porównywarka ofert ubezpieczeniowych, dzięki której szybko i precyzyjnie wyliczysz składkę dla swojego klienta w różnych towarzystwach i wystawisz polisę,
● Twój internetowy sklep z ubezpieczeniami – pierwsza na rynku platforma, która umożliwia klientowi samoobsługowy zakup polisy i wiąże ją z Twoim portfelem,
● intuicyjny i częściowo zautomatyzowany CRM, który pomoże Ci zarządzać bazą klientów,
● aplikacja na telefon – jej funkcje pozwalają m.in. na błyskawiczną kalkulację polisy komunikacyjnej (nawet w 45 sekund) oraz umożliwiają szybkie i bezpieczne przesyłanie zdjęć dokumentów do systemu Spectrum i ubezpieczyciela,
● baza e-learningowa.

Wyznajemy partnerstwo budowane na wartościach i nie spoczywamy na laurach. Dlatego służymy Ci wsparciem na każdym etapie – odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy w działaniach marketingowych i dzielimy się wiedzą, zapewniając certyfikowane szkolenia z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń, finansów czy prawa. Dołącz do nas i przekonaj się, że nie ma to jak w Domu!

Więcej informacji: https://dus.net.pl/wspolpraca/

 

 

 

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie DOM UBEZPIECZENIOWY SPECTRUM

Data dodania: 4 maja 2022
Spectrum zapewnia kompleksowe wprowadzenie do świata ubezpieczeń
Data dodania: 7 grudnia 2021
Nowe technologie wspierają sprzedaż ubezpieczeń
Data dodania: 3 listopada 2021
40 wybranych franczyz na które stać każdego
Data dodania: 20 maja 2021
Spectrum nie zwalnia tempa rozwoju
Data dodania: 25 marca 2021
Pośrednictwo finansowe wciąż daje zarobić
Data dodania: 17 marca 2021
Bezpieczny biznes
Data dodania: 20 stycznia 2021
Franczyzy odporne na kryzys
Data dodania: 25 listopada 2020
Nowy system szkoleń dla agentów Spectrum
Data dodania: 24 sierpnia 2020
SPECTRUM - najlepszy pomysł na franczyzę
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram