Franczyza BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS (BSS)

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy
Jednostki własne
brak
Jednostki franczyzowe
50

Finanse

Minimalna kwota
4500 zł netto
Opłata wstępna
od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
Opłata bieżąca
15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
Opłata marketingowa
ustalane indywidualnie

Kontakt

Osoba kontaktowa
Dorota Uciechowska, Prezes Zarządu
Numer telefonu
91 350 95 60
Ulica
Al. Wojska Polskiego 184b
Miasto
71-256 Szczecin

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu. Radość z gry, pielęgnowanie talentu, rozwijanie do perfekcji umiejętności technicznych - te wartości towarzyszą nam na każdym treningu.

Filozofia treningów w Brazylijskich Szkółkach Piłkarskich opiera się na rozwoju zawodnika pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza. Te cechy pozwolą na wyróżnienie się w przyszłości w grze na pełnowymiarowym boisku.

Dążymy do rozwoju zawodników do poziomów wcześniej niespotykanych. Nasz cel to wytrenowanie piłkarza kompletnego.

Dotarliśmy do blisko 35 franczyzobiorców, około 100 oddziałów i ponad 2.000 klientów w całej Polsce.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Brazilian Soccer Schools masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Brazilian Soccer Schools doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Nasza oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy oprócz kreowania zysków dążą do znaczącej poprawy umiejętności piłkarskich wśród naszych dzieci. Nasze doświadczenia mówią, że zarówno aktywny przedsiębiorca, jak i trener piłkarski oraz osoba posiadająca salę treningową fitness lub do aerobiku może być odnoszącym sukcesy partnerem biznesowym Brazilian Soccer Schools.

Formularz kontaktowy

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design