Futbol w małym mieście

Data dodania: 28 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: Socatots

Franczyzowe szkółki Socatots - Piłkarskie Maluszki i Brazilian Soccer Schools pojawiają się w małych miejscowościach.

Co raz więcej dzieci korzysta z oferty edukacyjnej szkółek piłkarskich. Tego typu zajęcia cieszą się zainteresowaniem dzieci i rodziców nie tylko w dużych miastach, ale i mniejszych miejscowościach. Ten trend chcą wykorzystać właściciele sieci Socatots i Brazilian Soccer Schools, którzy przygotowali ofertę współpracy franczyzowej dla przedsiębiorczych trenerów.

W przyszłym roku stawiamy na rozwój sieci szkółek w małych miasteczkach liczących od 20 do 50 tys. mieszkańców. Przyjętym przez nas modelem rozwoju jest franczyza, więc będziemy poszukiwali kolejnych przedsiębiorców chętnych do współpracy w ramach naszych sieci szkółek piłkarskich – mówi serwisowi franczyzawpolsce.pl Przemysław Olewnik z Socatots i Brazilian Soccer Schools.

W przypadku tych konceptów franczyza jest terytorialna. Oznacza to, że jeden licencjobiorca może otwierać nieskończoną liczbę oddziałów na swoim terytorium.

Brazilian Soccer Schools (BSS), czyli Brazylijskie Szkółki Piłkarskie, to jedna z największych na świecie sieci szkół, która dzięki specjalnie opracowanemu systemowi treningów kształci młodych zawodników, rozwijających się w stylu brazylijskiego futbolu.

Z kolei, SOCATOTS - Piłkarskie Maluszki! specjalizuje się w zajęciach ogólnorozwojowych dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. Szkółki oferują zajęcia dostosowane do wieku dziecka z czynnym udziałem rodzica.

Szczegółowa informacja na temat oferty współpracy franczyzowej Socatots i Brazilian Soccer Schools znajduje się w naszej bazie konceptów sieciowych.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 4500 zł netto
  • Opłata wstępna: od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
  • Opłata bieżąca: 15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
  • Opłata marketingowa: ustalenia indywidualne

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design