Franczyza Ośrodek Podologiczny

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
3

Finanse

Minimalna kwota
130 000 zł netto (kwota zwiększa się w zależności od wdrożenia urządzeń do diagnostyki wad postawy)
Opłata wstępna
20 000 zł
Opłata bieżąca
1500 zł m-c przez okres pierwszych 6 miesięcy i 3000 zł począwszy od siódmego miesiąca
Opłata marketingowa
300 zł m-c przez okres pierwszych 6 miesięcy i 600 zł począwszy od siódmego miesiąca

Kontakt

Osoba kontaktowa
Anna Słowik, Właściciel
Numer telefonu
691 521 410
Osoba kontaktowa
Agnieszka Skwarek, Koordynator sieci
Adres e-mail
Numer telefonu
787 776 161
Ulica
Trwała 7
Miasto
53-335 Wrocław

Opis systemu

Ośrodek Podologiczny to pierwszy w Polsce system franczyzowy w usługach podologicznych. Marka należąca do firmy SEK Anna Słowik ma już za sobą 12 lat doświadczenia, 3 własne Ośrodki Podologiczne w województwie dolnośląskim we Wrocławiu, Kłodzku i w Jelczu-Laskowicach. Firma realizuje również działania edukacyjne - szkołę policealną kształcącą w zawodzie podologa, kursy zawodowe oraz dystrybucję kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji stóp.

Branża podologiczna wciąż jest w fazie rozwoju i brakuje wykfalifikowanej kadry oraz firm realizujących tego typu usługi, zakres realizacji usług dotyczy specjalistycznej pielęgnacji stóp i kończyny dolnej przy elastycznym i profesjonalnym podejściu do klienta. Opierając się na naszym doświadczeniu oferujemy wsparcie już na samym starcie: w wyborze miejsca, rekrutacji pracowników, wizualizacji lokalu i doboru specjalistycznego sprzętu oraz w przygotowaniu kampanii marketingowej i współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami. Nie wymagamy doświadczenia w branży ponieważ szkolimy z każdego etapu prowadzenia Ośrodka Podologicznego. Ponadto zapewniamy stały rozwój dla właścicieli i ich pracowników.

Pozytywne przepływy pieniężne zaczynają się już od pierwszego miesiąca. Inwestycja w ten model zwraca się już po około 13 miesiącach. Koszt inwestycji uzależniony jest od wielkości lokalu (pomiędzy 25-65 m), potrzeb lokalowych, wybrania opcji zakresu usług (podstawowy lub rozszerzony) oraz ilości zatrudnionego personelu.

Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze i gotowe do prowadzenia własnego biznesu, stworzenia i rozwijania atrakcyjnego rynkowo modelu zarządzania gabinetem, który dzięki swojej spójności oraz elastyczności w dopasowaniu się do regionalnych warunków stanowi dla nowych inwestorów perspektywy dalszego rozwoju. Opierając się na naszym doświadczeniu inwestycja w innowacyjny model zapewni naszym partnerom możliwość osiągnięcia sukcesu zarówno w mniejszych, jak i większych miejscowościach.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Doradztwo i wsparcie przy opracowaniu kompletnego planu rozwoju gabinetu franczyzowego, tj. ustalenie kompletnego harmonogramu kluczowych czynności/etapów zmierzających do uruchomienia Ośrodka Podologicznego.

Nadzór merytoryczny i wsparcie w realizacji wybranych elementów opracowanego planu rozwoju placówki franczyzowej obejmujący zarządzanie lub nadzorowanie procesu adaptacji i dopasowania standardów do wymogów marki Ośrodek Podologiczny.

Prowadzenie bieżącego doradztwa i nadzoru nad realizacją strategii funkcjonowania sieci w obszarach: organizacji i zarządzania w placówce, sprzedaży usług, działań promocyjnych i marketingu, szkoleń i dostępu do wiedzy i informacji o procesach wpływających na efektywność funkcjonowania placówki franczyzowej.

Szybki zwrot poniesionych nakładów finansowych już po około 13 miesiącach.

Dostęp do wyselekcjonowanego zaopatrzenia gabinetu.

Dostęp do wiedzy operacyjnej i skutecznych narzędzi pozyskiwania i utrzymania klientów.

Materiały do kampanii marketingowej i operacyjnej.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Zdolność inwestycyjna.

Zaangażowanie w prowadzenie przedsięwzięcia.

Znajomość okolicznego rynku, preferencji i zwyczajów klientów.

Umiejętność osiągania zaplanowanych celów zgodnych z interesem ekonomicznym własnego przedsiębiorstwa.

Umiejętność współdziałania.

Znajomość technik komunikacji społecznej oraz pracy w zespole.

 

 

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie Ośrodek Podologiczny

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design