Franczyza usług podologicznych nie tylko dla podologa

Data dodania: 12 kwietnia 2024
Kategoria:

Ośrodek Podologiczny to pierwsza w Polsce oferta franczyzy w usługach podologicznych.

Marka należąca do firmy SEK Anna Słowik ma już za sobą 12 lat doświadczenia i prowadzi 3 własne Ośrodki Podologiczne w województwie dolnośląskim: we Wrocławiu, Kłodzku i w Jelczu-Laskowicach. Firma prowadzi także szkołę policealną kształcącą w zawodzie podologa, kursy zawodowe oraz dystrybucję kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji stóp.

Branża podologiczna wciąż jest w fazie rozwoju i brakuje wykfalifikowanej kadry oraz firm realizujących tego typu usługi. Zakres naszych usług obejmuje specjalistyczną pielęgnację stóp i kończyny dolnej przy elastycznym i profesjonalnym podejściu do klienta - mówi Anna Słowik, założycielka sieci Ośrodek Podologiczny.

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu franczyzodawca oferuje wsparcie już na samym starcie: w wyborze miejsca, rekrutacji pracowników, wizualizacji lokalu, doborze specjalistycznego sprzętu oraz w przygotowaniu kampanii marketingowej i współpracy z lokalnymi przedsiębiorstwami.

Nie wymagamy doświadczenia w branży ponieważ szkolimy z każdego etapu prowadzenia Ośrodka Podologicznego. Ponadto zapewniamy stały rozwój dla właścicieli i ich pracowników – kontynuuje Anna Słowik.

Wysokość inwestycji franczyzobiorcy wynosi 130 tys. zł netto, czyli 160 tys. zł brutto. Kwota ta pokrywa koszt remontu lokalu, wyposażenia gabinetu oraz wstępnej opłaty franczyzowej. Z modelu finansowego wynika, że pozytywne przepływy pieniężne zaczynają się już od pierwszego miesiąca po uruchomieniu gabinetu, a zwrot z inwestycji następuje po trzynastu miesiącach jego działania. Koszt inwestycji uzależniony jest od wielkości lokalu (pomiędzy 25 a 65 m²), potrzeb lokalowych, wybrania opcji zakresu usług (podstawowego lub rozszerzonego) oraz ilości zatrudnionego personelu.

Franczyzodawca zaprasza do współpracy osoby przedsiębiorcze i gotowe do prowadzenia własnego biznesu, stworzenia i rozwijania atrakcyjnego rynkowo modelu zarządzania gabinetem, który dzięki swojej spójności oraz elastyczności w dopasowaniu się do regionalnych warunków stanowi atrakcyjną propozycję biznesową.

Oferta franczyzy została przygotowana przez firmę doradczą ARSS, która posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku franczyzy.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 130 000 zł netto (kwota zwiększa się w zależności od wdrożenia urządzeń do diagnostyki wad postawy)
  • Opłata wstępna: 20 000 zł
  • Opłata bieżąca: 1500 zł m-c przez okres pierwszych 6 miesięcy i 3000 zł począwszy od siódmego miesiąca
  • Opłata marketingowa: 300 zł m-c przez okres pierwszych 6 miesięcy i 600 zł począwszy od siódmego miesiąca

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design