La Mancha po raz kolejny organizuje egzamin DELE

Data dodania: 15 kwietnia 2024
Kategoria:

To jedyne oficjalne egzaminy z tego języka, uznawane na całym świecie. La Mancha jest jedynym w północnej Polsce certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym DELE. Sesje wiosenne i jesienne egzaminów DELE na ten rok są już zaplanowane.

Czym jest DELE?

Egzaminy DELE stanowią jedyne oficjalne testy potwierdzające kompetencje językowe z hiszpańskiego, które są certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Zawodowego Hiszpanii. Otrzymanie dyplomu DELE przynosi wiele korzyści:

• Świadectwo potwierdzające umiejętność posługiwania się językiem hiszpańskim ma znaczenie na arenie międzynarodowej.
• Egzaminy DELE są honorowane za granicą przez różnorodne instytucje, w tym prywatne firmy, izby handlowe oraz publiczne i prywatne systemy edukacji.
• W Hiszpanii certyfikat DELE umożliwia aplikowanie na studia wyższe, do oficjalnych szkół języków obcych oraz do pracy w sektorze administracji publicznej.
• Dyplomy DELE nie posiadają daty ważności, co oznacza, że są obowiązujące na zawsze. Są one zharmonizowane z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, co ułatwia mobilność akademicką i zawodową na skalę międzynarodową.

La Mancha ośrodkiem DELE

W Polsce organizatorem egzaminów DELE jest Instytut Cervantesa, a jego akredytację na przeprowadzanie ich ma jedynie kilka placówek w całej Polsce. La Mancha jest jedynym certyfikowanym ośrodkiem w północnej Polsce, który ma prawo przeprowadzać egzaminy skutkujące nabyciem oficjalnych uprawnień i uzyskaniem dyplomu DELE. Do tej pory, w ciągu ostatnich kilku lat, przeegzaminowaliśmy już 124 osoby - mówi Urszula Poszumska, Dyrektorka ds. marketingu.

Kolejne egzaminy DELE w La Manchy

Egzaminy DELE organizowane są w sesjach wiosennej lub jesiennej. Na początku kwietnia skończyły się zapisy na sesję wiosenną, która odbędzie się w naszej szkole w dniach 17 i 18 maja. Mamy już komplet uczestników na ten egzamin. Można będzie jednak już niedługo zapisywać się na sesję jesienną, termin zapisów upływa 9 października. Egzaminy jesienne są zaplanowane na 22 i 23 listopada. Więcej informacji o DELE oraz formularz zapisów znajduje się tutaj: https://lamanchagdynia.pl/zapisy-na-dele/ - dadaje Poszumska.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Dowolna, zależy od franczyzobiorcy
  • Opłata wstępna: 8 000 zł
  • Opłata bieżąca: opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 20% przychodu miesięcznego brutto, od drugiego roku działalności – 15% przychodu miesięcznego brutto.
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design