Noworoczny numer Franczyza&Biznes

Data dodania: 28 grudnia 2017
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes
Noworoczny numer Franczyza&Biznes

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny już w kioskach i salonach prasowych! Nie zabrakło w nim ciekawych tematów, analiz rynkowych, wywiadów, porad i aktualności ze świata biznesu.

Drodzy Czytelnicy, w noworocznym numerze magazynu przedstawiamy raport – podsumowanie 2017 roku, z którego można się dowiedzieć się m.in. ile konceptów sieciowych działało na naszym rynku, w których branżach franczyza rozwijała się najszybciej, jakie trendy dominują na rynku w kontekście rozwoju systemów sieciowych oraz jakie są prognozy dalszego rozwoju tego modelu biznesowego w Polsce.

W raporcie odpowiadamy też na pytanie, czy franczyza jest popularna, dlaczego firmy decydują się na rozwój sieci partnerskich, jakie korzyści z tego płyną zarówno dla dawców, jak i biorców licencji, jakie są bariery rozwoju biznesu w oparciu o franczyzę oraz jaka jest dynamika rozwoju sieci franczyzowych w poszczególnych branżach.

W temacie numerze przypomnieliśmy z kolei o tym, że Polacy to pomysłowy naród. Podaliśmy kilka przykładów nietypowych biznesów, które mają szansę na podbicie rynku nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Sprawdziliśmy również jakie znaczenie mają social media w biznesie. Czy przedsiębiorca musi rozmawiać ze swoimi odbiorcami online, aby firma mogła dobrze prosperować również w realu.

W najnowszym numerze nie zabrakło także porad, m.in. jak sprzedać licencję za granicę, na ile ważne dla biznesu jest to, w jakiej lokalizacji zostanie otwarta firma oraz jakich błędów należy unikać rekrutując franczyzobiorców.

Poruszyliśmy ponadto takie tematy jak, bankowość mobilna, czy roboty wygryzą nas z roboty oraz dlaczego Polacy są łatwym łupem dla nieuczciwych firm pośrednictwa kredytowego.

Oczywiście to nie wszystko - w najnowszym numerze Franczyza&Biznes znajdziecie o wiele więcej artykułów, w których poruszamy tematy dotyczące franczyzy i nie tylko.

Na koniec, jak zwykle udostępniamy bazę sprawdzonych pomysłów na własny biznes. Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram