Franczyza SOCATOTS - PIŁKARSKIE MALUSZKI!

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy
Jednostki własne
brak
Jednostki franczyzowe
50

Finanse

Minimalna kwota
4500 zł netto
Opłata wstępna
od 4500 zł, w zależności od ilości mieszkańców na obszarze wyłączności
Opłata bieżąca
15% od przychodów z tytułu prowadzenia zajęć
Opłata marketingowa
ustalenia indywidualne

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Dorota Uciechowska, Prezes Zarządu
Numer telefonu
91 350 95 60
Ulica
Al. Wojska Polskiego 184b
Miasto
71-256 Szczecin

Opis systemu

Charakterystyka systemu

SOCATOTS to największa w Polsce sieć szkółek, prowadząca zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców, w wieku od 6 miesięcy do 5 lat. SOCATOTS to dostosowane do wieku dziecka, metodyczne ćwiczenia ruchowe, z czynnym udziałem rodzica.

W SOCATOTS dzieci rozwijają swoją koordynacje ruchową, ćwiczą równowagę, uczą się części ciała, cyfr i kolorów. Dzięki współpracy w grupie rówieśniczej oraz z rodzicami i trenerem, dzieci rozwijają się również społecznie, budują swoją pozytywną samoocenę i uczą się odnajdywania w nowych środowiskach.

W Polsce działamy już od 2009 roku, w tym czasie dotarliśmy do blisko 35 franczyzobiorców, około 100 oddziałów i ponad 3.000 klientów w całej Polsce.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Przede wszystkim inwestujesz w gotowy, wypróbowany produkt. Nasz sukces oparty jest na pomyśle, który sprawdził się na całym świecie. Jako nasz franczyzobiorca dostajesz dostęp do wypracowanej przez nas strategii biznesowej, skutecznych metod pozyskiwania klientów oraz sprawdzonych materiałów marketingowych.

Decydując się na współpracę z marką Socatots masz unikalną szansę na rozwijanie mocnego i pozytywnego biznesu. Razem zbudujemy relacje oparte na ścisłym, ciągłym i długoterminowym współdziałaniu. Model biznesowy Socatots doceni każdy, kto szuka rentownego modelu firmy usługowej przy jednoczesnym zapewnieniu ciągłych, stabilnych przychodów z abonamentów miesięcznych.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Nasza oferta skierowana jest do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy oprócz kreowania zysków wierzą w wartość rozwoju dzieci. Nasze doświadczenia mówią, że zarówno osoba posiadająca salę treningową fitness lub do aerobiku, ambitna Pani manager, która nie chce wrócić do korporacji po urlopie wychowawczym, jak i osoba prowadząca przedszkole może być odnoszącym sukcesy partnerem biznesowym Socatots.

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design