Al.Capone rozdaje karty na rynku sklepów monopolowych

Data dodania: 21 września 2017
Kategoria:
Foto: Al. Capone w Busku-Zdroju
Al. Capone rozdaje karty na rynku sklepów monopolowych

Specjalistyczna sieć Al.Capone Specjaliści od alkoholu otworzyła kolejny sklep franczyzowy. Jak mówi współwłaściciel nowej placówki, franczyza umożliwiła łatwy start w tym biznesie.

Sławomir Wieczorek, współwłaściciel sklepu nowego otwartego w Busku-Zdroju zaznacza, że jest to jego pierwsza działalność gospodarcza.

Od jakiegoś czasu szukaliśmy z bratem pomysłu na biznes. Obserwując zachowania konsumentów na rynku spożywczych zauważyliśmy, że coraz więcej osób poszukuje specjalistycznej oferty napojów alkoholowych. Konsumenci szukają m.in. alkoholi regionalnych, w czym specjalizuje się nasza firma. Franczyza Al. Capone ułatwiła nam start w tym biznesie, bez pomocy franczyzodawcy było by to o wiele trudniejsze. Umowę franczyzy podpisaliśmy w sierpniu tego roku, a już w połowie września otworzyliśmy swój sklep – opowiada przedsiębiorca w rozmowie z franczyzawpolsce.pl.

Obecnie pod szyldem Al.Capone działa 25 sklepów, w tym 10 franczyzowych. Marek Łabuz dyrektor ds. rozwoju rynku Al.Capone Specjaliści od alkoholu zaznacza, że do końca tego roku zostanie otwarty jeszcze jeden sklep franczyzowy.

Jesteśmy też w trakcie prac związanych z uruchomieniem dwóch kolejnych sklepów i nie wykluczone, że również zdążymy otworzyć je do końca grudnia – dodaje Marek Łabuz.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design