Al. Capone rozdaje karty na rynku sklepów monopolowych

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 września 2017
Kategoria:
Foto: Al. Capone w Busku-Zdroju
Al. Capone rozdaje karty na rynku sklepów monopolowych

Specjalistyczna sieć Al. Capone Specjaliści od alkoholu otworzyła kolejny sklep franczyzowy. Jak mówi współwłaściciel nowej placówki, franczyza umożliwiła łatwy start w tym biznesie.

Sławomir Wieczorek, współwłaściciel sklepu nowego otwartego w Busku-Zdroju zaznacza, że jest to jego pierwsza działalność gospodarcza.

Od jakiegoś czasu szukaliśmy z bratem pomysłu na biznes. Obserwując zachowania konsumentów na rynku spożywczych zauważyliśmy, że coraz więcej osób poszukuje specjalistycznej oferty napojów alkoholowych. Konsumenci szukają m.in. alkoholi regionalnych, w czym specjalizuje się nasza firma. Franczyza Al. Capone ułatwiła nam start w tym biznesie, bez pomocy franczyzodawcy było by to o wiele trudniejsze. Umowę franczyzy podpisaliśmy w sierpniu tego roku, a już w połowie września otworzyliśmy swój sklep – opowiada przedsiębiorca w rozmowie z franczyzawpolsce.pl.

Obecnie pod szyldem Al. Capone działa 25 sklepów, w tym 10 franczyzowych. Marek Łabuz dyrektor ds. rozwoju rynku Al. Capone Specjaliści od alkoholu zaznacza, że do końca tego roku zostanie otwarty jeszcze jeden sklep franczyzowy.

Jesteśmy też w trakcie prac związanych z uruchomieniem dwóch kolejnych sklepów i nie wykluczone, że również zdążymy otworzyć je do końca grudnia – dodaje Marek Łabuz.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 12 sierpnia 2022
Bezrobocie w Polsce najniższe od 32 lat
Data dodania: 11 sierpnia 2022
Ponad połowa Polaków akceptuje pracę na czarno
Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram