DepilConcept przyspiesza, na mapie salonów pojawiło się kolejne miasto

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 września 2017
Kategoria:
Foto: DepilConcept
Do mapy salonów DepilConcept dołączyło kolejne miasto

Franczyzowa sieć salonów specjalizująca się w fotodepilacji i fototerapii powiększyła się o dwie placówki. W najbliższym czasie firma otworzy kilka kolejnych salonów zarządzanych przez franczyzobiorców.

Jak powiedział serwisowi franczyzawpolsce.pl Mariusz Włoczkowski z sieci DepilConcept, we wrześniu tego roku swoje drzwi otworzyły dwie nowe placówki – w Warszawie i Jaworznie (to pierwszy salon w tym mieście).

Wszystkie salony działające pod logo DepilConcept nalężą do franczyzobiorców. Obecnie w sieci działa 38 salonów. W październiku tego roku planujemy otworzyć kolejne cztery placówki partnerskie – mówi nam Mariusz Włoczkowski. 

DepilConcept to innowacyjna koncepcja biznesowa. Wąska specjalizacja i doświadczenie firmy w tej branży gwarantują najwyższy poziom zabiegów w atrakcyjnych cenach. Fotodepilacja i fototerapia to koszt 65 zł za strefę ciała, co czyni zabiegi przystępnymi dla każdej osoby.

Minimalna kwota potrzebna na otwarcie gabinetu w ramach tej sieci wynosi 59 700 zł (dotyczy konceptu DepilConcept InSide – jest to oferta dla istniejących salonów kosmetycznych, które chcą zwiększyć zyski).

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram