Jeszcze płatne szkolenie czy już franczyza?

Data dodania: 21 maja 2013
Kategoria:

Czy wszystko da się franczyzować? Jak widać tak, a przynajmniej można spróbować. Eurobrand Agencja Promocji Internetowej szuka franczyzobiorców z dużych miast w Polsce. Przystąpienie do systemu odbywać się ma w sposób nietypowy – warunkiem jest wykupienie szkolenia.

Eurobrand Agencja Promocji Internetowej z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Google oraz zarządzaniem kampaniami AdWords. Firma prowadzi też szkolenia zarówno online jak i w siedzibie klienta. – Aktualnie poszukujemy franczyzobiorców z takich miast jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, ewentualnie Katowice – podkreśla Bartłomiej Zobek, założyciel Eurobrand i certyfikowany przez Google szkoleniowiec SEO. – Mieliśmy już jednego franczyzobiorcę, ale musieliśmy rozwiązać naszą współpracę, dlatego teraz poszukujemy osób, które znają się na budowaniu stron www, są przedsiębiorcze i chętne do nauki. Umiejętność pozycjonowania nie jest konieczna. Franczyzobiorca nauczy się wszystkiego na płatnym szkoleniu z tego zakresu – dodaje.

Warunkiem przystąpienia do systemu franczyzowego jest wykupienie przez przyszłego franczyzobiorcę szkolenia, które ma na celu przekazanie wiedzy niezbędnej do prowadzenia tego biznesu. – Koszt szkolenia to około 9,5 tys. netto. Franczyzobiorca, po przystąpieniu do sieci, zobowiązany jest do stałej opłaty bieżącej w wysokości 19 % od osiąganych przychodów netto – informuje Bartłomiej Zobek.

Eurobrand Agencja Promocji Internetowej oferuje swoim franczyzobiorcom nienormowaną i elastyczną pracę, stałe wsparcie techniczne i najświeższe wyniki badań nad SEO oraz szkolenia aktualizacyjne, dostęp do zaplecza pozycjonerskiego, dostęp do autorskich programów wspierających pozycjonowanie, w tym do Monitora Stron (m.in.: monitorowanie pozycji, CRM, wystawianie faktur), stałe doradztwo marketingowe i prawne, gotową stronę www oraz identyfikację wizualną, wyłączność na dane miasto/województwo.

Pozycjonowanie i zarządzanie kampaniami AdWords staje się w dzisiejszych, coraz bardziej wirtualnych czasach, podstawą działania firm w zakresie budowania wizerunku, marketingu czy dziennikarstwa. Wykwalifikowany SEO Menager nie powinien mieć problemów ze znalezieniem pracy. Jeżeli ktoś chciałby nauczyć się tego fachu, z pewnością powinien skorzystać z oferty  szkoleniowej Eurobrand. Pytanie tylko czy po zakończeniu drogiego dość kursu, potencjalni franczyzobiorcy zdecydują się na współpracę z firmą. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że postawią jednak na własną ścieżkę kariery.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design