E-papierosy weszły do sieci sprzedaży Żabka i Freshmarket

Data dodania: 16 kwietnia 2014
Kategoria:

Sklepy sieci Żabka i Freshmarket wprowadziły do swojej oferty produkty dla e-palaczy. Są to papierosy elektroniczne marek Grupy Chic.

W ponad 3 tys. sklepach sieci Żabka i Freshmarket w całym kraju dostępne są produkty dla e-palaczy marek Grupy Chic. Wejście do sieci sklepów jest częścią strategii grupy, która obejmuje lata 2014-2020.

Jednym ze strategicznych celów grupy jest utrzymanie i wzmocnienie pozycji sieci Smoking WORLD jako lidera na polskim rynku e-papierosów w warunkach silnego otoczenia konkurencyjnego. Dla wszystkich polskich firm branży papierosów elektronicznych wyzwaniem będzie wejście na rynek krajowy największych światowych koncernów tytoniowych.

Grupa Chic zaznacza, że obecność w sieciach sprzedaży FMCG zapewni promocję jej marek i ochroni interesy kilkuset polskich firm partnerskich sieci eSmokingWORLD. Firma podkreśla też, że jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności w warunkach nowych regulacji prawnych, które wynikają z uchwalonej wczoraj przez Parlament Europejski Dyrektywy Tytoniowej i będą obowiązywać w Polsce najpóźniej od 2016 roku.

Grupa Chic jest jednym z liderów europejskiego rynku e-papierosów, producentem m.in. marek własnych Volish, Mild, Provog, P1, Cottien dystrybuowanych w ponad 1 tys. sklepach i punktach specjalistycznych sieci eSmokingWORLD oraz blisko 100 sklepach internetowych w Europie. Od 2013 prowadzi sprzedaż e-papierosów w sieci FMCG całodobowych sklepów Orlen, Lotos, Lukoil.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design