Udany sezon dla lodziarzy

Data dodania: 21 września 2021
Kategoria:
Foto: LodyBonano

Mimo trudności związanych z pandemią, sieci LodyBonano i „u Lodziarzy” kontynuują swój dynamiczny rozwój.

– Zarówno LodyBonano, jak i „u Lodziarzy” powiększyły swoje portfolio o nowe punkty, zarówno stacjonarne, jak i mobilne. To efekt naszego nowego modelu współpracy, który planujemy dalej intensywnie rozwijać – wyjaśnia Radosław Charubin, właściciel obu konceptów.

Innowacyjny franczyzowy biznes na kołach

Nowość w ofercie to elegancka przyczepa franczyzowa z ogródkiem dla klientów. Jej unikalność polega na możliwości szybkiego rozpoczęcia działalności, nawet w ciągu dwóch dni od podpisania umowy.

– To idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących elastycznych opcji z minimalnym wkładem własnym. Franczyzobiorcy cenią sobie mobilność, estetyczny design oraz wygodę pracy naszych przyczep – podkreśla Charubin.

W ramach tej oferty franczyzobiorca otrzymuje kompletnie wyposażony lokal, w tym urządzenia, meble, maszyny i monitoring, gotowy do ustawienia pod wybranym adresem. Montaż nie wymaga pozwolenia na budowę, co przyspiesza cały proces.

Lato z nowościami w menu

Latem obie sieci wprowadziły nowe smaki do swojej oferty. „u Lodziarzy” zaskoczyło połączeniami smaków nawiązującymi do dzieciństwa, takimi jak ryż na mleku z pistacjami i malinami, czy kefir z czerwoną porzeczką. W LodyBonano pojawił się Ice-Dog – lodowa wersja hot doga, oraz włoskie lody. W obu markach dostępne były również lemoniady i mrożone herbaty.

Przygotowania do sezonu jesienno-zimowego

Mimo że sezon lodowy wciąż trwa, obie sieci już planują działalność na jesień i zimę.

– Nasze punkty są przystosowane do pracy przez cały rok. Wiele franczyzobiorców rozważa taką opcję. W naszym menu jesienno-zimowym znajdą się kawy, rozgrzewające herbaty, gofry, gorące wypieki oraz wytrawne kanapki – informuje Radosław Charubin.

Aktualnie sieć LodyBonano obejmuje ponad 200 lokalizacji w Polsce, a pod marką „u Lodziarzy” działa już ponad 100 punktów.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design