Oderwani od ziemi

Data dodania: 17 czerwca 2020
Kategoria:
Foto: Kamil i Krystian Kłeczek

Bracia Kamil i Krystian Kłeczek postanowili przekuć pasję w biznes i otworzyli park trampolin JumpWorld.

W JAKIEJ LOKALIZACJI I JAK DŁUGO DZIAŁA PAŃSTWA PARK TRAMPOLIN?

Współpracę z JumpWorld rozpoczęliśmy na początku roku 2018, natomiast wielkie otwarcie naszego obiektu miało miejsce dwa miesiące temu w Rzeszowie przy
ul. Torowej 2.

CZY TAKI BIZNES W NASZYM KRAJU TO STAŁY TREND CZY CHWILOWA MODA?

Jesteśmy przekonani, że może to być stały trend, ponieważ obiekty sieci JumpWorld organizują różnego rodzaju wydarzenia skierowane do różnych grup wiekowych, więc każdy może znaleźć coś dla siebie, zarówno dzieci, jak i dorośli. Uważamy, że aktywność fizyczna w postaci skoków na trampolinie to rozwojowa forma rozrywki, która nie tylko daje wielką frajdę, ale dzięki systematycznym treningom, bardzo dobrze wpływa na rozwój dziecka. Trampolina daje fundament, który w przyszłości pozwoli dziecku rozwijać się w innych dziedzinach, nie tylko w skokach na trampolinie. Od 20 lat trenujemy skoki na trampolinie, kiedyś zawodowo teraz artystycznie i wiemy, że trampoliny to magiczny sprzęt, który może „wciągnąć” na dobre.

ILE TRZEBA ZAINWESTOWAĆ W PARK POD SZYLDEM JUMPWOLRD?

Inwestycja w park trampolin to koszt od 650 do 1300 zł za m².

JAK SZYBKO ZWRÓCIŁA SIĘ PAŃSTWU TA INWESTYCJA?

W naszym przypadku są to początki funkcjonowania parku, biznes jak na razie daje pozytywne prognozy. Zakładamy, że inwestycja zwróci się w ciągu 18 do 24 miesięcy.

CO PRZEKONAŁO PAŃSTWA DO WSPÓŁPRACY WŁAŚNIE Z JUMPWORLD?

Szybko rozwijająca się sieć, marka z ogromnym doświadczeniem, która zawojowała polski rynek rozrywki. Profesjonalny sztab ludzi, który indywidualnie podchodzi do klienta. Myślimy, że właśnie te aspekty wpłynęły na naszą decyzję.
 
CZY WCZEŚNIEJ MIELI PAŃSTWO JAKIEŚ DOŚWIADCZENIE BIZNESOWE?

Od najmłodszych lat jesteśmy związani z akrobatyką. Początkowo zajmowaliśmy się akrobatyką „na planszy”, jednak szybko odkryliśmy, że trampoliny to jest to, czym chcemy się zająć w życiu. Reprezentowaliśmy Polskę na największych arenach świata tj. Mistrzostwa Europy, Puchary Świata oraz turnieje międzynarodowe. Wciąż było nam mało i postanowiliśmy, że zgłosimy się do 3 edycji programu Mam Talent!, dostając się do finału, gdzie zajęliśmy 2 miejsce. Po przygodzie w Mam Talent! nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami zajmującymi się aktywnością fizyczną, akrobatyką oraz zdrowym trybem życia. Chcieliśmy iść o krok dalej i postanowiliśmy otworzyć własny biznes, w którym moglibyśmy połączyć naszą pasję z zabawą – udało nam się to! Wraz z JumpWorld otworzyliśmy swój park trampolin, gdzie możemy zarażać naszą pasją innych.

CORAZ POPULARNIEJSZE STAJE SIĘ ORGANIZOWANIE URODZIN W PARKU TRAMPOLIN. CZY DOŚWIADCZAJĄ PAŃSTWO TEGO ZJAWISKA?

Jak najbardziej, zainteresowanie jest bardzo duże. Organizacja urodzin w parku to nie tylko dobra zabawa, ale przede wszystkim aktywne spędzanie czasu. Większość rodziców wybiera naszą ofertę ze względu na profesjonalne podejście do klienta, przeszkolonych animatorów i trenerów oraz dostosowanie zabaw do wieku uczestników. Dodatkowo w naszym parku można zorganizować urodziny już od 3 roku życia dziecka, jak i zorganizować imprezę tematyczną np. prowadzoną przez wybraną postać z bajki.

JAKIE FORMY ROZRYWKI ZNAJDUJĄ SIĘ W PARKU TRAMPOLIN JUMPWORLD?

W naszym parku między innymi czekają na klientów takie atrakcje jak trampolinowy tor przeszkód, trampoliny z koszykówką i siatkówką, skoki z trampoliny prosto do miękkich gąbek, a także strefa walk gladiatorów. W parku organizujemy również wiele wydarzeń tematycznych, skierowanych zarówno do dzieci jak i dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

CZY MOGĄ PAŃSTWO WDRAŻAĆ W TAKIM MIEJSCU SWOJE ROZWIĄZANIA, CZY JEDNAK TRZEBA TRZYMAĆ SIĘ WYTYCZNYCH SIECI?

Sieć JumpWorld to marka sama w sobie, która odniosła wielki sukces, dlatego opieramy się na ich doświadczeniu, a działania podejmujemy zgodnie i w ustaleniu z franczyzodawcą.

W CZYM  NAJBARDZIEJ JEST POMOCNE WSPARCIE ZE STRONY FRANCZYZODAWCY?

Myślimy, że dla nas, czyli osób, które nie miały do czynienia z biznesem, najbardziej pomocny był początkowy etap współpracy. Sprawy związane ze znalezieniem odpowiedniego budynku, odpowiedniej lokalizacji, projektu oraz wykonania inwestycji.

ILE TRWAŁO PRZYGOTOWANIE DO OTWARCIA PAŃSTWA PARKU TRAMPOLIN?

Od podpisania umowy franczyzy do otwarcia parku minęło niespełna 2 miesiące. Wypracowany model sieci JumpWorld pomaga w przyśpieszeniu czasu potrzebnego do rozpoczęcia działalności.

JAKIE DZIAŁANIA MARKETINGOWE BYŁY PRZEPROWADZONE W CELU PROMOCJI MIEJSCA?

Przeprowadziliśmy wiele działań związanych z promocją w mediach społecznościowych, jak i mediach lokalnych.

KTO JEST PAŃSTWA GŁÓWNYM KLIENTEM?

Naszym główny klientem są rodzice z dziećmi w wieku od 3 do 14 lat, jak i grupy np. wycieczki szkolne czy imprezy firmowe.

CZY MYŚLĄ  PAŃSTWO O ROZSZERZENIU DZIAŁALNOŚCI I KOLEJNYCH OTWARCIACH?

Jak najbardziej, chcemy się rozwijać w tej dziedzinie. Jesteśmy na etapie realizacji kolejnych projektów.

CZY PROWADZĄC WŁASNY BIZNES MOŻNA WYJECHAĆ NA WAKACJE I SIĘ ZRELAKSOWAĆ?

Jesteśmy na początkowym etapie prowadzenia biznesu, nie mieliśmy jeszcze czasu na wakacje. Myślimy, że przy dobrej organizacji wewnętrznej jak najbardziej będzie to możliwe.  

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design