Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

Data dodania: 1 sierpnia 2022
Kategoria:

Firma Auto Gamma, działająca od prawie 30 lat w serwisie oświetlenia samochodowego, postanowiła w tym roku rozwijać się poprzez system franczyzowy.

Popularność usług związana jest z rosnącym popytem na usługi warsztatowe oraz zainteresowaniem renowacją reflektorów. Pierwsza placówka franczyzowa powstała w Jabłonnie k. Warszawy, a kolejne planowane są w różnych miastach Polski oraz za granicą.

Rozwój międzynarodowy i kandydaci na franczyzobiorców

Zainteresowanie franczyzą Auto Gamma jest duże nie tylko w Polsce, ale również poza granicami kraju, np. w Hiszpanii. Firma ma ambitne plany ekspansji, w tym otwarcia placówek w Berlinie i Londynie. Kandydaci na franczyzobiorców nie muszą mieć doświadczenia w branży motoryzacyjnej, ważne są chęci do nauki, przestrzeganie standardów i motywacja do pracy.

Koszt inwestycji w placówkę Auto Gamma wynosi około 120 tys. zł netto, a zwrot z inwestycji przewidywany jest w ciągu ok. 6 miesięcy. Firma podkreśla, że placówka franczyzowa w Jabłonnie zaczęła przynosić zyski już w pierwszym miesiącu działalności, szybciej niż przewidywano.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design