Bezpieczeństwo biznesowe według sieci KOMFORT

Data dodania: 13 lutego 2023
Autor: JCB
Kategoria:
Foto: KOMFORT z nowym konceptem sprzedażowym

Polska sieć sklepów KOMFORT z artykułami do wykończenia wnętrz otworzyła w ubiegłym roku 12 nowych sklepów KOMFORT Home. Oferowany przez nią model franczyzy depozytowej stale cieszy się zainteresowaniem franczyzobiorców.

Rok 2022 stanowił ogromne wyzwanie dla marki KOMFORT przede wszystkim ze względu na konsekwencje wojny w Ukrainie oraz wzrost kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa połączony z galopującą inflacją. Mimo tego cały czas inwestujemy, otwieramy nowe sklepy w koncepcie KOMFORT Home, alokujemy zasoby w narzędzia internetowe i omnikanałową obsługę klienta. Rozwijamy się ilościowo i jakościowo – mówi Marta Parafińska, Menedżer ds. Franczyzy w sieci KOMFORT.

W 2022 roku sieć otworzyła 6 nowych sklepów franczyzowych oraz 6 sklepów własnych w formacie KOMFORT Home. W tym roku stawia na dalszy rozwój, planuje wprowadzanie nowych produktów, a nawet całych kategorii. Ważnym elementem strategii sieci jest też unowocześnienie komunikacji marketingowej i dostosowanie jej do aktualnej sytuacji rynkowej.

Obecnie sieć sklepów KOMFORT liczy 160 salonów, w tym 69 w modelu franczyzowym. Firma jest otwarta na współpracę z kolejnymi Partnerami. Zapewnia, że mogą oni liczyć na szerokie wsparcie.

Sama formuła naszego modelu franczyzy depozytowej zapewnia franczyzobiorcom większe bezpieczeństwo biznesowe, ponieważ nie angażują oni środków w zakup towarów. Zarządzanie asortymentem i zapasem jest prowadzone z poziomu centrali. Zapewniamy też gotowy salon sprzedaży – od projektu sklepu, poprzez meble ekspozycyjne, budowę aranżacji kuchennych i łazienkowych, infrastrukturę techniczno-informatyczną po oznaczenia zewnętrzne sklepu. Partnerzy oraz pracownicy sklepu biorą udział w nieodpłatnych szkoleniach produktowych i sprzedażowych, przygotowujemy akcję promocyjną na otwarcie sklepu. Przez cały okres trwania umowy zapewniamy franczyzobiorcom wsparcie operacyjne naszych przedstawicieli regionalnych – mówi Marta Parafińska.

KOMFORT otwiera sklepy franczyzowe w miastach liczących do ok. 100 tys. mieszkańców. Optymalna powierzchnia sklepu to między 450 a 700 mkw. W ofercie sklepów KOMFORT znajdują się podłogi i drzwi, kuchnie, łazienki, meble i oświetlenie.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram