Bezkonkurencyjny biznes

Data dodania: 14 stycznia 2022
Kategoria:

Studio Figura jest miejscem w którym każda kobieta znajdzie pomoc i fachowe wsparcie w sytuacji, w której chce zawalczyć o lepszą wersję siebie – mówi Alicja Bąkowska, która pro-wadzi swoje placówki w Szamotułach, Nowym Tomyślu oraz Śremie.

Czy zabiegi upiększające są dla ciała i dla duszy?

W szerokiej ofercie partnerskich gabinetów Studio Figura, Panie znajdą cały szereg zabiegów dzięki którym zrzucą zbędne kilogramy, zmniejszą obwody i co bardzo ważne przy odchudzaniu ujędrnią skórę. Po naszych zabiegach ciało jest pięknie zregenerowane, a skóra napięta. Dodatkowo klientki nabierają właściwych nawyków żywieniowych, wprowadzają do swojego życia aktywność, a to wszystko wpływa na piękny wygląd oraz poczucie szczęścia – a więc tak, śmiało można stwierdzić, że Studio Figura jest dla klientki jak balsam dla duszy.

Co oferuje Studio Figura?

Studio Figura jest miejscem w którym każda kobieta znajdzie pomoc i fachowe wsparcie w sytuacji, w której chce zawalczyć o lepszą wersję siebie. Właśnie kompleksowe możliwości i rozwiązania spowodowały, że zainteresowałam się tym konceptem i otworzyłam kolejne gabinety. Wiem, że niezależnie od wieku klientki, jej nadwagi, stanu skóry i zdrowia (schorzenia tarczycy, Hashimoto, insulinooporność, i wielu innych) każdej Pani jestem w stanie pomóc. Studio Figura oferuje autorski program treningowo-dietetyczny, zabiegi z zakresu endomasażu i kosmetologi estetycznej, ćwiczenia w strefie fitness/wellness, suplementy wprowadzane sukcesywnie w zależności od etapu na którym znajduje się klientka oraz kosmetyki, które poprawiają kondycję skóry i utrzymują efekty uzyskane w gabinecie.

Czyli takie bardziej holistyczne podejście do klientki?

Właśnie tak. W sposób kompleksowy, holistyczny i indywidualny podchodzimy do każdej klientki, Panie uzyskują rezultaty utraty wagi na poziomie nawet ponad 60 kg, mając przy tym unormowaną gospodarkę hormonalną, dobre samopoczucie i piękną skórę.

A zdarzają się też panowie?

Wiem, że coraz więcej panów chce regularnie korzystać z usług gabinetów Studio Figura, ale jest to miejsce przeznaczone dla kobiet (śmiech).

Dlaczego wybrała Pani współpracę z siecią franczyzową Studio Figura?

Uwielbiam swoje gabinety, atmosferę, która w nich panuje, klientki, które również kochają te miejsca. Widzę ich postępy, zadowolenie i szczęście i wiem, że pomimo wcześniejszych starań w innych miejscach, nie były w stanie osiągnąć takich rezultatów. Dzięki narzędziom do pracy, jakie otrzymuję we współpracy z marką Studio Figura, jestem w stanie na lepsze odmienić życie swoich klientek. Oczywiście aspekt finansowy również ma znaczenie. Angażuję się całym sercem, po prostu łączę swoją pasję z biznesem i daje mi to ogromną satysfakcję.

Prowadzi Pani dwa gabinety Studio Figura. Planuje Pani kolejne otwarcia?

Tak, trzeci gabinet jest właśnie w trakcie przygotowywań do wielkiego otwarcia.

Na rynku jest dość spora konkurencja. Jak sobie Pani z nią radzi?

Jestem spokojna. Jak Pani widzi otwieram już swój trzeci gabinet. Gdybym miała realne obawy, nie zrobiłabym tego. Studio Figura nie ma konkurencji. Nie ma drugiej sieci, która ma sprawdzoną markę budowaną od 15 lat, która ma zasięgi nie tylko ogólnopolskie - ponad 300 gabinetów, ale ogólnoświatowe - ponad 1100 gabinetów (Australia, Stany Zjednoczone, Emiraty Arabskie, wiele krajów w Europie). Badałam rynek szczegółowo i odpowiem Pani, że nie ma drugiej takiej franczyzy i do tego z tak luksusowymi rozwiązaniami.

Co daje Pani działanie pod znanym szyldem?

Przede wszystkim Panie rozpoznają markę, znają naszą renomę, mają zaufanie, przychodzą do mnie i mówią czekałam kiedy i u nas powstanie gabinet Studio Figura. Stosujemy sprawdzone metody, a klientki osiągają wspaniałe rezultaty. Zespół Studio Figura prowadzi mnie, zresztą jak każdego innego Partnera od momentu podpisania umowy franczyzy przez wszystkie etapy związane z przygotowaniem i otwarciem gabinetów i przez cały czas trwania umowy. Franczyza Studio Figura daje mi poczucie bezpieczeństwa i wiem, że firma pomoże mi się zmierzyć z każdym ewentualnym problemem.

Czy to jest opłacalny biznes?

Tak i nadmienię tylko, że mam pełen pakiet narzędzi, dzięki którym wiem jak mam prowadzić swój biznes, żeby świadczyć jak najlepsze usługi, jak się rozwijać i wreszcie i jak na nim zarabiać.

Jakie były koszty uruchomienia?

Jednorazowa opłata związana z przystąpieniem do franczyzy Studio Figura to koszt 20 tys. zł netto, jednak przed podpisaniem wiążących umów, każdy potencjalny Partner jest zapraszany do centrali Studio Figura na spotkanie, podczas którego omawiany jest biznesplan w oparciu o indywidualne uwarunkowania przyszłych Franczyzobiorców.

Które zabiegi są najlepsze – z punktu widzenia opłacalności tego typu biznesu?

Tak się składa, że zabiegi, które są najdroższe i najbardziej opłacalne są zarazem najbardziej pożądane przez klientki. Są to zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej. Podczas takich sesji klientka odpoczywa i relaksuje się, a operatorka wykonuje zabieg. Tym, co najbardziej zachwyca Panie są efekty widoczne już po pierwszym spotkaniu.

Czy w tego typu usługach jest duża rotacja pracowników?

Kobiety pracują w pięknych luksusowych wnętrzach, wykonują zabiegi, które przynoszą wspaniałe rezultaty, widzą szczęście i wdzięczność klientek, same korzystają z naszych urządzeń, mają możliwości rozwoju i często uczestniczą w szkoleniach. Nie znam osoby, która nie szanowałaby takiej pracy. Zatrudniam dziewczyny, które z pasją ją wykonują, może to szczęście, a może po prostu mam intuicję - tak jak przy wyborze partnera biznesowego.

Co Panią przekonało do wejścia w ten biznes?

Wszystko o czym wcześniej mówiłam. Studio Figura naprawdę stworzyło wyjątkowy koncept, który gwarantuje satysfakcję na każdym polu. Patrzę wstecz i wiem, że podjęłam najlepszą decyzję w swoim życiu.

Komu by Pani poleciła taką formę działalności?

Każdemu, dosłownie każdemu, kto chce osiągać satysfakcję z pracy, która tak naprawdę jest przyjemnością i każdemu, kto chce być właścicielem i zawodowo budować swoje miejsce na ziemi.

Dziękuję za rozmowę

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design