Avon otworzył pierwszy punkt franczyzowy na polskim rynku. Od soboty, 17 maja, klienci mogą kupić kosmetyki Avon stacjonarnie w warszawskim centrum handlowym Wola Park, na wyspie handlowej prowadzonej przez wieloletnią Konsultantkę marki. Punkt franczyzowy, podobnie jak wcześniejsze wejście do sieci drogerii Rossmann, to kolejny, ważny kanał sprzedaży, który nie tylko wzmacnia działalność prawie 146 tysięcy Konsultantek w Polsce, ale także pozwala realizować im marzenia o własnym biznesie beauty.
Avon, po wejściu do drogerii Rossmann, ogłosił atrakcyjną możliwość dla Konsultantek i wszystkich marzących o własnym biznesie beauty – otwarcie własnych punktów na zasadach franczyzy. Teraz w Wola Parku pojawiła się pierwsza wyspa, otwierając nowy rozdział działalności marki w Polsce. Firma planuje dalszą ekspansję modelu franczyzowego w innych lokalizacjach w kraju, oferując przedsiębiorczym partnerom wyjątkową okazję do współpracy z silną i rozpoznawalną marką kosmetyczną.
- Otwarcie pierwszej franczyzy w Polsce to dla nas ogromna radość i sukces. W Avon od zawsze wspieramy rozwój przedsiębiorczości, dlatego jesteśmy podekscytowani, że możemy być partnerem dla naszych Konsultantek i innych przedsiębiorców w realizacji ich marzeń o własnym biznesie beauty, a jednocześnie przybliżać nasze kosmetyki klientom w całym kraju. Warszawa to nasz pierwszy krok w rozwoju modelu franczyzowego – w planach mamy kolejne otwarcia, aby nasze produkty były dostępne i dawały kobietom siłę– mówi Adrian Adamczyk, Head of Omnichannel Avon Polska.
- Z przyjemnością witamy Avon w gronie najemców Wola Parku. Jest to marka doskonale znana naszym klientom, więc cieszymy się, że wraz z nowym otwarciem zyskają oni jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich ulubionych kosmetyków. Stale rozwijamy naszą ofertę zakupową o nowe sklepy i zróżnicowane koncepty, aby dostarczyć klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe. Tym bardziej cieszy nas, że możemy przyczynić się do rozwoju konceptu franczyzowego Avon i ugościć w Wola Parku pierwszy tego rodzaju punkt. – mówi Emilia Szkudlarek, Dyrektorka centrum handlowego Wola Park.
Właścicielką pierwszego punktu franczyzowego została wieloletnia Konsultantka Avon, która zdecydowała się na rozwój w nowej roli.
- Avon towarzyszy mi już od wielu lat, zaczynałam jako Konsultantka, następnie zostałam Liderem Sprzedaży, a obecnie pełnię rolę Okręgowego Menadżera Sprzedaży. Możliwość otwarcia oficjalnego stoiska Avon w wiodącym centrum handlowym w Warszawie to dla mnie wyróżnienie i spełnienie biznesowych marzeń. Wierzę w tę markę, jej wartości i jakość produktów. Zależy mi, by wyspa Avon była nie tylko punktem sprzedaży, ale przestrzenią spotkań, inspiracji i piękna – mówi Aneta Kopciewicz, franczyzobiorczyni Avon w Wola Parku. Chcę, aby każda osoba odwiedzająca nasze stoisko czuła się wyjątkowo i mogła odkrywać nowe produkty, które podkreślą jej naturalne piękno. To dla mnie ogromna radość móc wspierać innych w ich codziennych wyborach kosmetycznych i pomagać im czuć się pewniej – dodaje.
Odwiedzający stoisko w warszawskim centrum handlowym mogą wybierać z kolekcji 450 produktów z kluczowych kategorii: zapachy, makijaż, pielęgnacja twarzy oraz higiena. W ofercie wyspy znajdują się zarówno bestsellery marki jak i nowości. Portfolio zostało zaprojektowane tak, aby zaspokoić potrzeby różnych grup klientów. Dodatkowo, na miejscu czekają na nich specjalnie przygotowane promocje i niespodzianki, które sprawią, że zakupy staną się jeszcze bardziej atrakcyjne.
Avon dynamicznie rozwija swoją sieć punktów franczyzowych. Do tej pory otwarto już ponad 70 sklepów w Turcji, 2 w Wielkiej Brytanii i 4 w Rumunii. Oferta franczyzowa skierowana jest zarówno do Konsultantek, jak i partnerów zewnętrznych.
Dołącz do newslettera
Ważne linki
Na skróty
Katalog franczyz
Kwoty inwestycji