Nie przegap najlepszego okresu dla startu w edukacji

Data dodania: 27 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Twój Robot

Koncept edukacyjny, w ramach którego prowadzone są warsztaty z budowy i programowania robotów LEGO zdobywa coraz większą popularność wśród przedsiębiorców chcących działać na licencji.

TwójRobot.pl to oparte na autorskim programie warsztaty, które prowadzone są na terenie całego kraju przez franczyzobiorców. Sieć franczyzowa jest rozwijana od pięciu lat. Na początku tego roku  zajęcia były prowadzone w ponad 80 lokalizacjach w Polsce (są zarządzane przez 20 franczyzobiorców). Liczba osób planujących działać na licencji tej firmy dynamicznie się zmienia.

Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy z prawie dziesięcioma przedsiębiorcami, którzy są bardzo zainteresowani współpracą z nami. Planujemy, że pod koniec roku szkolnego liczba franczyzobiorców wzrośnie do około 30. Okres wakacyjny i początek roku szkolnego to najlepszy czas na rozpoczęcie działalności – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Monika Kirol z sieci TwójRobot.pl.

Dalsze plany rozwoju firmy zakładają również budowę sieci franczyzowej za granicą. Wesprze ją w tym prywatny inwestor Krzysztof Szczawiński (Anioł Biznesu).

Nowe plany rozwojowe zakładają m.in. powstanie do 2018 roku 60 placówek zagranicznych. Marka jest zainteresowana rozwojem zarówno w Europie, jak i na innych rynkach. Co więcej, prowadzone są intensywne prace nad programem zajęć, który wprowadzi nauki ścisłe w nowy wymiar edukacji. Poszerzenie oferty o innowacyjne usługi wiąże się z wyraźnym zyskiem i szansą dla wszystkich obecnych oraz przyszłych franczyzobiorców.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design