Franczyza METROHOUSE

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy
Jednostki własne
9
Jednostki franczyzowe
99

Finanse

Minimalna kwota
w zależności od lokalizacji
Opłata wstępna
7 500zł (w zależności od lokalizacji)
Opłata bieżąca
8% od obrotu
Opłata marketingowa
2% od obrotu

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Agata Korzeniewska, Dyrektor Sieci Franczyzowej
Numer telefonu
883 376 123
Ulica
Wołoska 22
Miasto
02-675 Warszawa

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Metrohouse to największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od 2006 r. Posiadamy  99 oddziałów na terenie całego kraju, ponad 850 agentów oraz 700 ekspertów kredytowych w całej Polsce. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.
Oferta Metrohouse obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki własnej sieci ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance.

W 2016 r. Metrohouse stało się częścią holdingu Duna House, największej w Europie środkowo-wschodniej korporacji działającej na rynku pośrednictwa nieruchomości. Na Węgrzech Duna House posiada ponad 150 placówek. Firma rozwija się również w Czechach.

 

 

Korzyści dla franczyzobiorcy

Co zyskasz dzięki Metrohouse?

  • silną i rozpoznawalną markę w całym kraju (jako pierwsza firma w branży pośrednictwa nieruchomości prowadzimy kampanie reklamowe w TV)
  • możliwość zarabiania nie tylko na nieruchomościach, ale także na produktach finansowych – jesteśmy właścicielem marki Gold Finance – jednego z czołowych pośredników finansowych w Polsce
  • sprawdzone know how (od 2006r. na rynku, prawie 90 oddziałów, ponad 750 agentów)
  • największą bazę ofert na rynku wtórnym i pierwotnym (50 000 ofert, 700 inwestycji deweloperskich)
  • autorski program CRM (najbardziej rozbudowane narzędzie na rynku, z analityką biznesu)
  • szkolenia wstępne i specjalistyczne dla Agentów, staż wdrożeniowy dla Partnera, Akademia Managera, szkolenia z cyklu Komfort Way, webinary
  • innowacyjne pomysły (system REDS, otwarta promocja ofert, profile Agentów),świetny klimat dla Twojego biznesu i rozwój w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń

Moglibyśmy pisać o naszych atutach klika kolejnych akapitów. Tylko, po co? Spotkaj się z nami na rozmowie przy dobrej kawie w Centrali Metrohouse w Warszawie. Opowiemy Ci w ciekawy, nieszablonowy sposób o naszej filozofii działania, standardach i zasadach panujących w firmie. Ty zdecydujesz, czy umówić się z nami na kolejną rozmowę o szczegółach współpracy. Do zobaczenia!

Wymagania stawiane naszym franczyzobiorcom

Pełne zaangażowanie, entuzjazm i nastawienie na sukces. Oferta kierowana jest do nie tylko do osób z doświadczeniem w branży nieruchomości; osoby bez doświadczenia otrzymują pełne przygotowanie do pracy w obrocie nieruchomościami oraz mają możliwość odbycia stażu w jednej z naszych placówek.

Dowiedz się więcej o współpracy z Metrohouse na https://franczyza.metrohouse.pl/

 

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design