Franczyza METROHOUSE

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
międzynarodowy

Finanse

Minimalna kwota
w zależności od lokalizacji
Opłata wstępna
minimum 15 000 zł (w zależności od lokalizacji)
Opłata bieżąca
8% od obrotu
Opłata marketingowa
2% od obrotu

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Agata Korzeniewska, Dyrektor Sieci Franczyzowej
Numer telefonu
883 376 123

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Metrohouse to największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od 2006 r. Posiadamy prawie 80 oddziałów, ponad 500 agentów oraz ponad 400 ekspertów kredytowych w całej Polsce. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe.
Oferta Metrohouse obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki własnej sieci ekspertów kredytowych działających pod marką Gold Finance (400 ekspertów, ponad 30 biur).

W kwietniu 2016 r. Metrohouse stało się częścią holdingu Duna House, największej w Europie środkowo-wschodniej korporacji działającej na rynku pośrednictwa nieruchomości. Na Węgrzech Duna House posiada ponad 150 placówek. Firma rozwija się również w Czechach.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Co zyskasz dzięki Metrohouse?

  • silną i rozpoznawalną markę w całym kraju (jako pierwsza firma w branży pośrednictwa nieruchomości przeprowadziliśmy kampanię spotową w TV)
  • możliwość zarabiania nie tylko na nieruchomościach, ale także na produktach finansowych dzięki współpracy z Gold Finance
  • sprawdzone know how (10 oddziałów własnych i prawie 70 franczyzowych – wszelkie rozwiązania przetestowane na własnych strukturach)
  • największą bazę ofert na rynku wtórnym i pierwotnym (50 000 ofert, 700 inwestycji deweloperskich)
  • autorski program CRM (najbardziej rozbudowane narzędzie na rynku, z analityką biznesu)
  • szkolenia dla Agentów, staż wdrożeniowy dla Partnera, przygotowanie managerskie
  • innowacyjne pomysły (system REDS, otwarta promocja ofert, profile Agentów i inne)
    świetny klimat dla Twojego biznesu i rozwój w oparciu o współpracę i wymianę doświadczeń

Moglibyśmy pisać o naszych atutach klika kolejnych akapitów. Tylko, po co? Spotkaj się z nami na rozmowie przy dobrej kawie w Centrali Metrohouse w Warszawie. Opowiemy Ci o naszej filozofii działania, standardach i zasadach panujących w firmie. Ty zdecydujesz, czy umówić się z nami na kolejną rozmowę o szczegółach współpracy. Do zobaczenia!

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Pełne zaangażowanie, entuzjazm i nastawienie na sukces. Oferta kierowana jest do osób z doświadczeniem w branży nieruchomości, lub bez doświadczenia – gwarantujemy możliwość odbycia stażu w jednej z naszych placówek.

Formularz kontaktowy

Artykuły o franczyzie METROHOUSE

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram