Magazyn „Franczyza&Biznes” już w sprzedaży

Data dodania: 25 lutego 2013
Kategoria:

Niezmiernie miło nam poinformować, że właśnie ukazał się pierwszy numer magazynu „Franczyza&Biznes” stworzonego przez zespół specjalistów Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Franczyza&Biznes to pierwszy magazyn na polskim rynku poświęcony wyłącznie tematyce franczyzy, który poprzez praktyczną wiedzę będzie dostarczał niezbędnych informacji dla tych, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o franczyzę, jak również dla tych, którzy chcą kupić licencję franczyzową. Współpracując z najlepszymi specjalistami w zakresie budowania systemów sieciowych stworzyliśmy magazyn XXI wieku, który przekona jeszcze niezdecydowanych, że franczyza jednak się opłaca!

Będziemy pisać o rynku franczyzy takim jaki on jest, bez pudrowania noska i wyolbrzymiania problemów. O sukcesach i porażkach będących udziałem franczyzodawców i franczyzobiorców. O tym z czym sami na co dzień się stykamy przygotowując oferty franczyzowe, rekrutując i szkoląc franczyzobiorców, rozwiązując problemy sieci franczyzowych, którymi zarządzamy. Tych dużych i małych, doświadczonych i nowicjuszy, polskich i zagranicznych – mówi Andrzej Krawczyk, redaktor naczelny magazynu i partner w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych.

Magazyn jest tworzony poprzez indywidualne podejście do każdej z branż – pogłębione raporty, analizy trendów rynkowych, interesujące wywiady z liderami rynku franczyzowego oraz z franczyzobiorcami, którym udało się zaistnieć w biznesie, porady prawne i binesowe, informacje z Polski i ze świata, baza ofert franczyzowych.

Temat pierwszego numeru to zaskakująca  analiza opisująca 10 najlepszych franczyz, które w ubiegłym roku – owładniętym kryzysem – uruchomiły najwięcej placówek franczyzowych na rynku. Jak to możliwe? O tym w magazynie!

Chociaż kryzys w branży gastronomicznej trwa od kilku lat, to dopiero w 2012 roku stał się on wyraźnie zauważalny na rynku franczyzy. Na 150 sieci rozwijających się w tej formule wzrost liczby punktów odnotowało zaledwie 30 z nich. Wiele lokali natomiast zostało zamkniętych. Dla tych, którzy marzą o własnej restauracji na licencji przedstawiamy raport o franczyzie na rynku gastronomii – kto rozwinął swoją sieć, a kto musiał pogodzić się z porażką.

Na koniec przedstawiamy praktyczne porady dla przyszłych franczyzobiorców i franczyzodawców, bazę ofert franczyzowych oraz możliwości pozyskania brakujących funduszy, by sen o własnym biznesie mógł stać się rzeczywistością!

Peter F. Drucker uważany  za "ojca" współczesnych metod zarządzania powiedział: Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję.

I takich decyzji życzymy naszym czytelnikom!

O ARSS
Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych to zespół specjalistów, który ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu systemami franczyzowymi. Misją firmy jest dostarczanie klientom indywidualnie dopasowanych rozwiązań odpowiadających ich specyficznym potrzebom w zakresie tworzenia i funkcjonowania systemów sieciowych - własnych, franczyzowych, agencyjnych, licencyjnych i dystrybucyjnych. Wysoki standard i szeroki zakres świadczonych usług, unikalne kompetencje i kwalifikacje konsultantów oraz najwyższe standardy etyczne prowadzonej działalności powodują, że ARSS jest liderem w doradztwie we franczyzie i innych systemach sieciowych.

Andrzej Krawczyk, redaktor naczelny magazynu „Franczyza&Biznes” i partner w Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych tematyką franczyzy zajmuje się od połowy lat 90-tych ubiegłego wieku. W latach 2000-2006 założyciel i szef działu franczyzy w firmie PROFIT system. Reprezentuje Polskę w organizacji Euro Franchise Lawyers, członek rady programowej magazynu International Journal of Franchising Law, w 2007 roku jako jedyny Polak znalazł się w gronie międzynarodowych ekspertów w zakresie franczyzy wymienionych w prestiżowej publikacji The International Who’s Who of Franchise Lawyers.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design