Kompleksowa oferta napędza rozwój sieci Komfort

Autor: JCB
Kategoria:
Foto: KOMFORT z nowym konceptem sprzedażowym

Nie tylko dobra koniunktura na rynku mieszkaniowym, ale przede wszystkim szeroki asortyment połączony z usługą montażu powoduje, że sieć Komfort cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony klientów, jak i franczyzobiorców.

– W ofercie sklepów Komfort są już nie tylko podłogi, wykładziny i dywany, ale również produkty do wykończenia łazienek, kuchnie, meble oraz artykuły dekoracyjne i oświetlenie. Jesteśmy w trakcie przebudowy sklepów i poszerzania ekspozycji o produkty z nowej oferty. Nasz nowy asortyment cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród naszych klientów, ale również wśród naszych aktywnych franczyzobiorców, którzy zgłaszają do nas chęć rozbudowy swoich istniejących już salonów – mówi Marta Parafińska, menedżer ds. franczyzy w sieci sklepów Komfort, liczącej 150 placówek w całej Polsce, z czego 60 funkcjonuje na zasadzie franczyzy.

Najbliższa przyszłość dla sieci Komfort również maluje się w jasnych barwach. Rynek nieruchomości - zarówno pierwotny, jak i wtórny - od dłuższego czasu przeżywa okres pomyślnej koniunktury. A to oznacza, że branża wykończenia wnętrz również w najbliższym czasie nie będzie miała powodu do narzekania.

– Klienci będą wykańczać swoje domy i mieszkania, a kompleksowa oferta sklepów Komfort umożliwia zakup w jednym miejscu praktycznie całego asortymentu do wykończenia lub remontu mieszkania. Dodatkowo w swojej ofercie mamy usługi montażu i obserwujemy, że klienci coraz częściej szukają właśnie takich rozwiązań, gdzie wraz z zakupem produktu mogą dokupić usługę montażu – mówi Marta Parafińska.

Sieć jest obecnie w trakcie wprowadzania nowego asortymentu do oferty sklepów. W ostatnim czasie przebudowane zostały sklepy m.in. w Bolesławcu, Zduńskiej Woli, Śremie czy Chełmie. Wkrótce planowane jest też otwarcie kolejnego wielkoformatowego sklepu Komfort Home oraz dwóch sklepów franczyzowych w formacie Mini Home mieszczących się w Siemiatyczach i Kościanie.

Franczyza sklepów Komfort funkcjonuje w modelu depozytowym. Oznacza to dużo niższe koszty inwestycyjne partnera na starcie. Nie musi on inwestować w zatowarowanie sklepu. Franczyzodawca w ramach wsparcia inwestycyjnego zapewnia mu również wyposażenie sklepu, m.in. ekspozytory, meble czy stanowisko kasowe.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram