Kompleksowa oferta napędza rozwój sieci Komfort

Data dodania: 16 września 2021
Kategoria:
Foto: KOMFORT z nowym konceptem sprzedażowym

Niezwykła popularność sieci Komfort na rynku mieszkaniowym wynika nie tylko z dobrej koniunktury, ale przede wszystkim z rozbudowanego asortymentu uzupełnionego o profesjonalne usługi montażowe. Te czynniki przyciągają zarówno klientów, jak i franczyzobiorców.

– W sklepach Komfort oferujemy więcej niż tradycyjne podłogi, wykładziny i dywany. Nasz asortyment wzbogaciliśmy o materiały do wykończenia łazienek, eleganckie kuchnie, stylowe meble oraz atrakcyjne artykuły dekoracyjne i oświetleniowe. Obecnie modernizujemy nasze sklepy, aby prezentować nowe produkty. Otrzymujemy entuzjastyczne reakcje zarówno od klientów, jak i od franczyzobiorców, którzy wykazują chęć do rozbudowy swoich już istniejących salonów – wyjaśnia Marta Parafińska, menedżer ds. franczyzy sieci Komfort, która liczy 150 placówek w Polsce, w tym 60 działających jako franczyzy.

Optymistyczna przyszłość dla komfortu

Rynek nieruchomości, zarówno pierwotny jak i wtórny, od jakiegoś czasu przeżywa okres dobrej koniunktury. Tendencja ta sprzyja branży wykończeniowej, która nie powinna odczuwać spadku zainteresowania w najbliższym czasie.

– Nasi klienci chętnie wykorzystują naszą kompleksową ofertę do urządzania i remontowania swoich domów oraz mieszkań. Dodatkowo, zauważamy rosnące zainteresowanie naszymi usługami montażowymi, które umożliwiają klientom wygodny zakup i instalację produktów w jednym miejscu – dodaje Marta Parafińska.

Aktualnie sieć Komfort wprowadza nowe produkty do swojej oferty. W ostatnim czasie zmodernizowane zostały sklepy m.in. w Bolesławcu, Zduńskiej Woli, Śremie i Chełmie. W planach jest również otwarcie nowego sklepu wielkoformatowego Komfort Home oraz dwóch sklepów franczyzowych Mini Home w Siemiatyczach i Kościanie.

Franczyza komfort: model depozytowy

Franczyza Komfort działa na modelu depozytowym, co oznacza znacznie niższe koszty inwestycyjne dla partnerów na początku współpracy. Nie muszą oni inwestować w zatowarowanie sklepu. Franczyzodawca zapewnia wsparcie inwestycyjne, obejmujące m.in. ekspozytory, meble oraz stanowisko kasowe.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 95 000 zł netto
  • Opłata wstępna: od 95 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design