Jesienny numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży!

Data dodania: 1 września 2017
Kategoria:
Foto: Franczyza&Biznes

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes jest już w kioskach i salonikach prasowych. Jak zwykle, nie zabrakło w nim ciekawych wywiadów, porad i newsów ze świata biznesu. 

Kochani Czytelnicy, w najnowszym numerze magazynu przedstawiamy raport, w którym przyjrzeliśmy się licencjom biznesowym z tzw. górnej półki - czyli takim, za które trzeba zapłacić co najmniej 300 tys. zł na start. Takie biznesy  nie należą do rzadkości i są bardzo popularne wśród franczyzobiorców. Dowodem tego są dynamicznie rozwijające się sieci w wielu branżach. Jakich? O tym dowiecie się z lektury naszego magazynu.

W temacie numeru odpowiadamy z kolei na pytanie dlaczego warto jest budować sieć franczyzową. Swoim doświadczeniem dzielą się właściciele firm, którym udało się rozwinąć swój biznes dzięki franczyzie.

W nowym numerze nie zabraknie także ciekawych wywiadów z przedsiębiorcami, którzy zdecydowali się na otwarcie swojej firmy we franczyzie. Opowiadają oni o specyfice działania w swoich branżach.

Ponadto, znajdziecie w nim artykuły z praktycznymi wskazówkami, m.in. o tym jak otworzyć firmę kurierską czy salon-spa dla psów oraz wiele innych porad, które będą przydatne zarówno dla tych, którzy już mają własne firmy, jak i dla osób dopiero myślących o swoim biznesie. Na koniec, jak zwykle publikujemy bazę sprawdzonych systemów franczyzowych.

Nie zapomnijcie też o tym, że zarówno najnowszy numer magazynu, jak i poprzednie wydania można kupić w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej. Miłej lektury!

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design