Franczyza Lauren Peso zyskuje na popularności

Data dodania: 2 stycznia 2019
Kategoria:
Foto: Franczyza Lauren Peso zyskuje na popularności

Po dwóch latach słabego zainteresowania otwarciem franczyzy widzimy znaczny wzrost zainteresowania przystąpieniem do sieci. Mamy ogrom pracy, zapytań od klientów oraz olbrzymi potencjał rynku. Wszystko wskazuje na to, że taki trend utrzyma się również w kolejnych miesiącach - mówi prezes Lauren Peso Polska Adrian Tabor.

W ubiegłym roku do sieci przyłączyły się dwa nowe podmioty. Ich lokalizacja to Bielsko Biała oraz Siedlce. Przedstawiciele firmy liczą na to, że w najbliższym czasie podpiszą jeszcze minimum dwie umowy franczyzy. - Po dwóch latach słabego zainteresowania otwarciem franczyzy w naszej branży miniony rok pokazuje znaczny wzrost zainteresowania przystąpieniem do naszej sieci, z czego jesteśmy nad wyraz zadowoleni z uwagi na ogrom pracy, zapytań od klientów oraz olbrzymi potencjał rynku. Wszystko wskazuje na to, że taki trend utrzyma się również w kolejnych miesiącach - mówi Adrian Tabor z Lauren Peso.

Ostatni rok to zwiększone możliwości rynkowe dla marki w związku z dużymi dofinansowaniami ze strony Podmiotowego Systemu Finansowania do usług rozwojowych, które Lauren Peso Polska S.A. oferuje klientom. Dofinansowania te są obecne na terenie całej Polski z wyjątkiem dwóch województw. - Znacznie zwiększa to ilość zapytań i oczywiście ilość realizacji, a z nadchodzącym rokiem pojawią się  jeszcze większe możliwości w tym obszarze - mówi Adrian Tabor. Głównym źródłem firmy cały czas są usługi oferowane na rynku komercyjnym, czyli organizowanie i prowadzenie szkoleń oraz eventów.

Firma cały czas pracuje nad wdrożeniami nowych usług doradczych, czym ma nadzieję zachęcić coraz więcej osób do współpracy. Lauren Peso to firma oferująca szkolenia biznesowe dla firm, głównie z obsługi klienta, sprzedaży czy zarządzania. Plusem tej franczyzy jest niski koszt przystąpienia - nowy franczyzobiorca nie musi wynajmować dodatkowej przestrzeni, by zacząć sprzedaż usług marki Lauren Peso.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design