Al.Capone liczy już 100 salonów w całej Polsce

Data dodania: 17 stycznia 2023
Kategoria:

Rok 2022 był dla sieci salonów alkoholowych Al.Capone rokiem pełnym osiągnięć. Zgodnie z planami, udało się otworzyć 100. punkt sprzedaży na obszarze Polski.

Uroczyste otwarcie w Rzeszowie

17 grudnia miało miejsce uroczyste otwarcie jubileuszowego salonu Al.Capone w Rzeszowie, przy ul. Witolda 32. Wydarzenie to odbyło się z rozmachem, charakterystycznym dla stylu Al. Capone, włączając atrakcje dla klientów i wyjątkowe promocje. Sieć zapowiada intensywne działania w kolejnym roku, a już teraz stanowi jedną z największych sieci sprzedaży alkoholu w Polsce. Obecnie sieć Al.Capone posiada 44 sklepy własne i 56 franczyzowych.

Prowadzenie sklepu z alkoholem – bezpieczny biznes

"W obecnych niestabilnych czasach prowadzenie specjalistycznego sklepu z alkoholem jest bezpiecznym przedsięwzięciem. Warunki rynkowe mogą być trudne, ale nie wpływają one równomiernie na wszystkie sektory. Kontynuujemy rozwój i otwieramy nowe placówki. Nasza wiedza i doświadczenie w branży alkoholowej pozwalają nam skutecznie się rozwijać - komentuje Marcin Górski, Dyrektor Ekspansji - Członek Zarządu Al.Capone. Kolejne otwarcia zaplanowane są już na luty - dodaje.

- Jesteśmy specjalistami od alkoholu i efektywnie rozwijamy naszą sieć. Dowodzi tego fakt, że otwieramy kolejne sklepy własne, a nasi obecni partnerzy franczyzowi również decydują się na rozszerzanie swojej działalności - podsumowuje Górski.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design