Al.Capone liczy już 100 salonów w całej Polsce

Autor: MK
Kategoria:

Rok 2022 zakończył się dla ogólnopolskiej sieci salonów z alkoholem Al.Capone ogromnym sukcesem. Zgodnie z założeniami, udało się zrealizować plan i jeszcze w 2022 otworzyć 100. salon na terenie całej Polski.

17 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie jubileuszowego salonu Al.Capone w Rzeszowie, przy ul. Witolda 32. Było to niezwykle huczne otwarcie w stylu Al. Capone, podczas którego nie zabrakło atrakcji dla klientów oraz wyjątkowych promocji. Kolejny rok zapowiada się dla sieci niezwykle intensywnie, ale już na ten moment jest to jedna z największych sieci sklepów z alkoholem w całej Polsce. Na ten moment Al.Capone liczy 44 sklepy własne oraz 56 sklepów franczyzowych.

Biorąc pod uwagę stabilną konsumpcję jak i przewidywalne koszty prowadzenia działalności to prowadzenie specjalistycznego sklepu z alkoholem uznaję za bezpieczny biznes nawet w tak niestabilnych czasach. Mogłoby się wydawać, że warunki są niesprzyjające, jednak one nie oddziałują tak samo na każdą branżę. My dalej się rozwijamy i otwieramy kolejne placówki. Jesteśmy specjalistami od alkoholu i wiemy, jak skutecznie podbić branżę. Dowodem na to jest też fakt, że otwieramy kolejne sklepy własne Al.Capone, a i moi obecni Partnerzy Franczyzowi decydują się na otwarcie następnych placówek. Najbliższe otwarcia już w lutym – mówi Marcin Górski, Dyrektor Ekspansji - Członek Zarządu Al.Capone.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 200 000 zł na wyposażenie i remont
  • Opłata wstępna: 30 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2% od zakupów netto (możliwość zwrotu całej opłaty)
  • Opłata marketingowa: 1% od sprzedaży netto

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram