Targi Systemów Sieciowych – Forum Franczyzy 2013 dobiegły końca!

Autor: Redakcja
Data dodania: 20 maja 2013
Kategoria:
Opis zdjecia

Opis zdjecia

Niemal 50 systemów franczyzowych z kilkunastu branż, liczne konferencje, szkolenia i duża dawka profesjonalnych rozmów biznesowych – Targi Systemów Sieciowych „Forum Franczyzy 2013” dobiegły końca! Relacja z imprezy tylko na portalu FranczyzawPolsce.pl.

W tym roku udział w imprezie wzięły m.in. takie firmy jak: ABRA, APTEKI CURATE, BIESIADOWO, CARREFOUR, CRAZY PIRAMID PIZZA, DOBRY DIETETYK, EUROKIOSK, EUROCASH S.A., GRENE, INTERMARCHE, MRS. SPORTY, PODOLOGIA.PL, POLSKIE MUZY, TSO MORIRI, UNIQA, 5-10-15 i wiele innych.

Sobota, 25 maja

targi_sobotaTrzeci i niestety ostatni dzień Targów dobiegł końca. Firma Grene po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę dla franczyzobiorców. Po godzinnym wystąpieniu Leszka Niewidziały, Szefa Działu Rozwoju Sieci Grene Sp. z o.o., rozmowy na temat franczyzy systemu Grene przeniosły się na stoisko firmowe.

Ekipa z Dobrego Dietetyka, podczas godzinnej konferencji, zaprezentowała „Dobry pomysł na zdrowy biznes", a przedstawiciele Appetime przekonywali, że potencjał „szybkiej” gastronomii, mimo panującego kryzysu, jest nadal duży.

Ciekawostką targów była K2online.pl – firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem branżowym w zakresie dostarczania i wdrażania oprogramowania do kontroli i zarządzania sprzedażą. W ofercie firmy znajdują się rejestratory, których działanie umożliwia bieżące raportowanie  i monitorowanie stoisk firmowych i sklepów. Podczas pierwszego dnia Targów, specjalny licznik firmy K2, umieszczony przy stoisku firmowym, zarejestrował ponad 1200 osób przechodzących obok osób.

targi_sobota_1Targi zakończyło szkolenie poprowadzone przez Andrzeja Krawczyka z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych na temat "Jak wybierać i porównywać systemy franczyzowe".

Piątek, 24 maja

lipko_konferencjaO godzinie 11 odbyła się konferencja zorganizowana przez Carrefour Polska na temat „Jak poprawić wyniki sklepów osiedlowych”. –  Małe sklepy mają potencjał – powiedział Marek Lipka, Dyrektor ds. Operacyjnych Franczyzy w Carrefour Polska.

Punktualnie o 12 Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizowała szkolenie na temat "Finansowanie Adaptacji Franczyzowej za pomocą pożyczki Jeremie". Pożyczka Jeremie (ang. Joint European Resources for Micro-to-Medium Enterprises) oferuje przedsiębiorcom niskooprocentowane kredyty i poręczenia. Beneficjentami inicjatywy są przede wszystkim przedsiębiorstwa znajdujące się w początkowej fazie rozwoju, które ze względu na brak historii kredytowej, czy niewystarczającą ilość zabezpieczeń mają problemy z uzyskaniem wsparcia przez instytucje komercyjne.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - O tym się mówi

Data dodania: 9 maja 2022
Kupować czy pożyczać? – oto jest pytanie
Data dodania: 25 kwietnia 2022
Czy grozi nam wojna o wodę?
Data dodania: 28 marca 2022
Doceniliśmy pracę zdalną
Data dodania: 17 marca 2022
Czy konwersje to przyszłość nieruchomości komercyjnych

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram