Taco Bell rozważa powrót do Polski 

Data dodania: 8 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: Taco Bell

Taco Bell, amerykańska sieć barów szybkiej obsługi planuje otworzyć poza granicami USA 1,3 tys. restauracji. Szuka doświadczonych operatorów do zarządzania siecią franczyzową m.in. w Polsce oraz w Azji, Ameryce Południowej i Indiach. 

Taco Bell był już znany polskim konsumentom. Sieć próbowała podbić nasz rynek w latach '90. Jednak meksykańska kuchnia nie sprzedawała się dobrze i w 1993 roku koncern zdecydował o opuszczeniu kraju.

Znana sieć gastronomiczna może powrócić na nasz rynek. Jak podaje w komunikacie, spółka szuka doświadczonych franczyzobiorców do budowy sieci restauracyjnej na całym świecie – w Europie (Polsce i Wielkiej Brytanii), Azji (w Korei, Japonii i Tajlandii), Ameryce Południowej (w Chile i Peru) oraz w Indiach.

Obecnie, amerykańska sieć barów szybkiej obsługi ma oddziały franczyzowe w 26 krajach. Na koniec 2013 roku obrotowego najwięcej restauracji Taco Bell poza USA znajdowało się w Kanadzie (35) i Portoryko (36). Jedno z ostatnich międzynarodowych otwarć tej marki odbyło się w Sheffield, w Anglii.

INK

Nie wiesz która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza? Zobacz nasz katalog franczyz i wybór stanie się prosty.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design