Sub Wielki Cezar – wielka premiera nowości w restauracjach Subway®

Data dodania: 24 marca 2023
Kategoria:

Marzec 2023 roku to czas ważnych wydarzeń dla Subway®, zwłaszcza z uwagi na wprowadzenie nowego Suba - Wielkiego Cezara. Ta propozycja, już dostępna we wszystkich restauracjach sieci, to kombinacja świeżych warzyw, wysokiej jakości mięsa i starannie dobranego sosu.

Tradycja i innowacje w Subway®

Restauracje Subway® cieszą się popularnością dzięki unikatowemu konceptowi amerykańskich sandwiczy tworzonych na oczach klientów. Subway® stale rozwija swoją ofertę, proponując klientom zarówno możliwość tworzenia własnych kompozycji, jak i gotowych koncepcji przygotowywanych przez szefów kuchni.

Nowość w menu, Sub Wielki Cezar, to autorska kompozycja Subway®, łącząca lekkie, soczyste stripsy z kurczaka z boczkiem i świeżymi warzywami. Sandwicz uzupełnia podwójna porcja sera żółtego i sos Cezar, wszystko zamknięte w świeżo wypiekanym pieczywie.

Kreacja Wielkiego Cezara od szefów kuchni Subway® to esencja smaku i jakości. Pełna aromatów i starannie dobranych składników, ta propozycja gwarantuje wyjątkowe doznania kulinarne.

Nowości kulinarne w Subway® w 2023 roku

W 2023 roku Subway® oferuje klientom szereg nowości. Po wprowadzeniu Suba Chipotle szynka & pepperoni oraz latte czekoladowa pomarańcza, teraz przyszedł czas na sandwicza premium Wielki Cezar, stworzonego z myślą o preferencjach konsumentów.

Sub Wielki Cezar, oprócz satysfakcjonowania dużego głodu, jest dostępny w dwóch rozmiarach - 15 cm i 30 cm, a także w wersji wrap i sałatki. To uniwersalna propozycja, która zaspokoi zarówno mniejszy, jak i większy apetyt.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design