Polski patent na sprzedaż telefonów

Autor: Redakcja
Data dodania: 7 lipca 2016
Kategoria:
Foto: Teletorium
Teletorium chce wyjść na rynki zagraniczne.

Największa sieć specjalistycznych punktów z telefonami i akcesoriami GSM zapowiada dalszy rozwój we franczyzie. Myśli też o budowie sieci stoisk na rynkach zagranicznych. 

W ramach sieci Teletorium działa ponad 230 lokalizacji w całej Polsce. Wszystkie punkty prowadzone są przez franczyzobiorców. Taką dynamikę rozwoju marka zawdzięcza m.in. temu, że na otwarcie stoiska potrzebne jest około 3-4 tygodni od momentu podpisania umowy franczyzy.
Cały proces wdrożenia nowego punktu sprzedażowego ograniczają praktycznie tylko dwie okoliczności - dostępność lokalizacji odpowiadającej obu stronom oraz czas produkcji mebli.

Od franczyzobiorcy wymagane jest głównie posiadanie kapitału na rozpoczęcie biznesu w wysokości około 35-40 tys. zł, przy czym większość tej kwoty to inwestycja w towar. Teletorium produkuje meble dzierżawione przez partnera i przedstawia propozycję lokalizacji – mówi Piotr Andrzejewski, dyrektor zarządzający siecią stoisk Teletorium.

Firma ma też sklep internetowy. Myśli również o wprowadzeniu marki na inne rynki, aby zbudować franczyzową sieć stoisk z telefonami tak samo jak w Polsce.

W kraju coraz częściej otwieramy punkty w coraz mniejszych obiektach handlowych (np. w sieci supermarketów Kaufland) i mniejszych miejscowościach, takich jak Kwidzyn, Mielec, Rawicz, Świdnik – kontynuuje Piotr Andrzejewski.

Teletorium jest ogólnopolską siecią punktów sprzedażowo - serwisowych. Marka istnieje na rynku od 2001 roku. Oferowane przez sieć akcesoria są sprzedawane w cenie korzystniejszej niż w salonach operatorskich, a sprzedawcy osiągają narzuty przekraczające 100% w większości grup asortymentowych. Dostawcą akcesoriów jest największy w Polsce dystrybutor akcesoriów GSM – TelForceOne, spółka matka firmy Teletorium.

Szczegóły dotyczące współpracy w ramach sieci Teletorium znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 29 listopada 2022
Innowacje w branży edukacyjnej docenione
Data dodania: 28 listopada 2022
Franczyza Zdrowa Krowa z ambitnym planem na 2023 rok
Data dodania: 25 listopada 2022
Najlepsza oferta Black Week w tym roku
Data dodania: 24 listopada 2022
W 2023 roku płaca minimalna wzrośnie w Polsce dwa razy

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram