Franczyza TELETORIUM

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy
Jednostki własne
nie
Jednostki franczyzowe
tak

Finanse

Minimalna kwota
ok. 30 000 zł (Inwestycja to głównie zakup towaru oraz kasy fiskalnej i komputera na stoisko)
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
ustalenia indywidualne
Opłata marketingowa
ustalenia indywidualne

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Piotr Andrzejewski, Dyrektor Generalny
Numer telefonu
606 310 624
Osoba kontaktowa
Paweł Karwat, Regionalny Dyrektor Operacyjny
Numer telefonu
601 893 503
Ulica
Krakowska 119
Miasto
50-428 Wrocław

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Teletorium to największa w Polsce franczyzowa sieć punktów sprzedaży detalicznej akcesoriów do telefonów, mieszczących się w centrach handlowych. Firma jest liderem rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych. W swoim portfolio posiada etui, szkła i folie ochronne wraz z montażem oraz usługi telekomunikacyjne i drobną elektronikę użytkową w tym telefony. Poza sprzedażą, Teletorium realizuje również usługi serwisowe telefonów i profesjonalne doradztwo. Kompleksowa oferta dostosowana do każdego konsumenta a także rozpoznawalność marki Teletorium sprawiają że firma obsługuje ponad 2 miliony klientów rocznie.

Korzyści dla franczyzobiorcy

Oferujemy przyjazny system wdrożeniowy i stałe wsparcie podczas współpracy, a także atrakcyjne lokalizacje wraz ze specjalnie zaprojektowanymi meblami handlowymi i aranżacją przestrzeni handlowej. Pozyskujemy miejsca w najbardziej pożądanych centrach handlowych w całej Polsce. Posiadamy szeroką ofertę akcesoriów z bezpłatnym dostępem do mobilnej platformy zakupowej. Zapewniamy bardzo wysokie marże, sięgające 75% - z każdego 10 000 zł obrotu 7 500 zł to zysk, 2 500 zł to koszt zakupu sprzedanego towaru. To umożliwia szybki zwrot z relatywnie niewielkiej inwestycji. Oferujemy elastyczne formy finansowania, bezpłatne wsparcie marketingowe oraz dedykowanych opiekunów w centrali i w terenie.

Dodatkowe wymagania stawiane franczyzobiorcom

Poszukujemy osób przedsiębiorczych, gotowych na nowe wyzwania i stały rozwój. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Od Franczyzobiorców oczekujemy zaangażowania w prowadzenie własnego biznesu, samodzielności, silnej motywacji do rozwoju i otwartości na nowe możliwości inwestycyjne.

Formularz kontaktowy

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design