Nowy numer Franczyza&Biznes już w kioskach

Data dodania: 2 maja 2017
Kategoria:
Franczyza&Biznes
Nowy numer Franczyza&Biznes od 5 maja.

Drodzy czytelnicy, w kioskach i salonach prasowych można już kupić nowy numer magazynu Franczyza&Biznes. 

Najnowsze wydanie magazynu, jak i poprzednie numery można też kupić w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej. A co w kolejnym numerze?

Przygotowaliśmy obszerny raport, w którym przedstawiamy najbardziej popularne koncepty franczyzowe. Swoją analizę oparliśmy na wynikach oglądalności systemów franczyzowych znajdujących się w bazie portalu Franczyzawpolsce.pl. Na uwagę zasługuje m.in. fakt, że popularnością cieszą się nie tylko niskonakładowe franczyzy, ale też drogie licencje na biznes. W temacie numeru opisaliśmy z kolei trend – młodzi ludzie chcą zakładać własne firmy.

Przyjrzeliśmy też poszczególnym segmentom rynku, sprawdziliśmy m.in. jak sobie radzą firmy świadczące usługi cateringu dietetycznego oraz dowiedzieliśmy się o jakim biznesie marzą młode mamy. Dodatkowo w najnowszym numerze znajdziecie wiele porad – jak zarabiać na organizacji wycieczek, otworzyć salę zabaw dla dzieci czy sklep z koszulkami. Nie zabrakło też wywiadów  z osobami, które otworzyli biznes w oparciu o franczyzę i dzielą się swoim doświadczeniem.

 A na koniec crème de la crème – baza ponad  130 sprawdzonych systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design