Magazyn Franczyza&Biznes w nowej odsłonie

Data dodania: 10 stycznia 2024
Kategoria:

W myśl zasady, że jedyną stałą jest zmiana, postanowiliśmy wprowadzić zmiany, które w naszej ocenie będą korzystne dla naszych Klientów oraz Czytelników.

Magazyn Franczyza&Biznes będzie się odtąd ukazywał się wersji cyfrowej, dzięki czemu zwiększymy dotarcie nie tylko do naszych Czytelników, ale również do osób zainteresowanych biznesem na licencji, którzy szukają w sieci wartościowych treści na ten temat. Jest to zmiana, do której „dojrzewaliśmy” od dłuższego czasu, obserwując rynek wydawniczy. Chcąc zwiększyć wolumen bez podnoszenia znacząco kosztów wydawania magazynu, postanowiliśmy przestawić się na wersję cyfrową, która będzie interaktywna i kompatybilna z naszym portalem franczyzawpolsce.pl.

Nowy Rok, to nowe plany i nadzieje. Zmiany są nieuchronne i choć nie wiem jak chcielibyśmy zaklinać rzeczywistość, nie unikniemy ich. Od lat obserwuję jak zmienia się nie tylko rynek franczyzy, ale przede wszystkim biznes. Cyfryzację, choćby gryzła (śmiech), trzeba oswoić i podążać za trendami, jakie wyznaczają mądrzejsi od nas. Choć nie ukrywam, że sama jestem fanką druku i niepowtarzalnego zapachu zadrukowanego papieru, co rusz przekonuję się, że łatwiej spakować do torebki kindla z kilkunastoma książkami w środku, niż te kilkanaście książek, ważące kilka kilo.

Z tą myślą zmieniamy się dla Was, Drodzy Czytelnicy. Chcemy, żeby nasz magazyn był dostępny absolutnie dla każdego i w każdym miejscu na świecie. Tak, teraz będzie to możliwe. Chcemy też, by z tej dostępności skorzystali też nasi reklamodawcy, którzy wiedzą jak ważne jest bycie widocznym w sieci.

Jedno się nie zmieni – jakość oferowanych treści. To zawsze będzie naszym priorytetem. Chcemy poszerzać grono naszych Czytelników. Jako specjaliści w swojej dziedzinie i znawcy rynku franczyzy, staramy się być obiektywni i serwować wartościowe treści.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają, dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorcy konceptów – Yasumi oraz Carrefour Express.

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design