Kulinarna ekspansja Zdrowej Krowy

Data dodania: 22 sierpnia 2023
Autor: MK
Kategoria:

Zdrowa Krowa, w ramach swojego dynamicznego rozwoju otworzy trzy nowe lokale do końca 2023 roku. Restauracje pojawią się na gastronomicznej mapie Łodzi, Gdańska oraz Gliwic.

– W ofercie nowych restauracji goście znajdą szeroki wybór dań, w tym przepyszną wołowinę, która jest podstawą kuchni Zdrowej Krowy. Jednocześnie oferta restauracji zostanie wzbogacona o sałatki, dania vege, keto czy paleo, aby sprostać wymaganiom coraz większej liczby osób szukających zdrowej diety.
Dodatkowo każda z tych restauracji będzie miał charakterystyczne elementy identyfikacji wizualnej, aby już na wstępie nasz gość wiedział, co go czeka. Aranżacja każdego lokalu będzie dostosowywana także do miejsca, jego historii i potrzeb franczyzobiorcy. Chcemy, by on również czuł się jak u siebie w domu, bo to przecież jego biznes. Dokładne miejsca i daty otwarcia lokali w Łodzi, Gdańsku oraz Gliwicach zostaną podane już wkrótce – mówi Joanna Płotka, , Business Development Manager sieci Zdrowa Krowa.

Zdrowa Krowa to nowoczesna sieć franczyzowa, która odznacza się nieszablonowym podejściem do prowadzenia biznesu. Marka kładzie nacisk na zdrowe relacje biznesowe, stając się wsparciem dla obecnych i przyszłych franczyzobiorców na każdym kroku ich przedsięwzięcia. Dzięki takim działaniom nie dziwi rosnące zainteresowanie potencjalnych partnerów, pragnących dołączyć do tej innowacyjnej sieci franczyzowej. Wraz z nimi sieć planuje, w 2024 roku powiększyć się aż o 34 kolejne punkty.

Rozwój sieci Zdrowa Krowa jest dla nas priorytetem i odzwierciedleniem naszej pasji do kulinariów oraz chęci dostarczania Gościom najlepszych doznań smakowych. Kiedy patrzę na miniony i obecny rok, jestem dumny z tego, jak nasza marka się rozwija i jak wiele osiągnęliśmy. – mówi Robert Kuc, CEO sieci Zdrowa Krowa. – Plany na przyszły rok mamy równie ambitne, ponieważ planujemy do końca 2024 roku otworzyć kolejne 34 lokale, co sprawi, że będzie nas łącznie 51 w największych miastach Polski. Rok 2024 to czas, w którym chcemy umocnić naszą pozycję na rynku i dążyć do jeszcze większej doskonałości w świadczeniu usług. Nasze plany na przyszły rok to nie tylko ekspansja, ale także intensywna praca nad poprawą standardów, centralizacją dostawców oraz employer brandingiem. Wierzę, że dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz wsparciu naszych franczyzobiorców, Zdrowa Krowa stanie się symbolem doskonałej jakości i niezapomnianych kulinarnych doświadczeń w całej Polsce. - dodaje Robert Kuc.

Z myślą o przyszłości i dalszym rozwoju marka Zdrowa Krowa poszukuje kolejnych lokalizacji i franczyzobiorców. Dlatego też sukcesywnie organizuje cykl webinarów, podczas których przedstawia możliwości współpracy oraz model franczyzowy sieci. Spotkania skierowane są do wszystkich, którzy marzą o otwarciu własnej restauracji pod szyldem Zdrowa Krowa.

Decyzja o organizacji webinarów wynikła z chęci dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi partnerami. Chcemy, by każdy franczyzobiorca miał pewność i wsparcie w prowadzeniu własnego biznesu. - podkreśla Robert Kuc, CEO sieci Zdrowa Krowa.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 100 000 zł
  • Opłata wstępna: 49 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 4% od obrotu brutto
  • Opłata marketingowa: 2% od obrotu brutto, opłata HR - 1200 zł netto/miesiąc

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram