Kolejna restauracja Da Grasso w Warszawie

Data dodania: 26 października 2023
Kategoria:

Da Grasso, popularna sieć pizzerii, nadal dynamicznie rozwija swoją obecność na rynku gastronomicznym, otwierając kolejną placówkę w Warszawie. Nowo uruchomiona restauracja mieści się przy ulicy Taylora 7, stając się piętnastą inwestycją marki w stolicy Polski.

Nowa lokalizacja Da Grasso wita klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-22:00. W ofercie restauracji znajdą się liczne kulinarna propozycje, w tym różnorodne rodzaje pizzy, burgery, sałatki, przekąski, makarony oraz desery.

Uruchomienie tej pizzerii to część szerszego planu ekspansji Da Grasso na ten rok. Wcześniej sieć otworzyła już lokale w takich miastach jak Myślenice i Limanowa. Jak informuje Mateusz Przygoński, Kierownik Regionalny Działu Franczyzy, to nie koniec planów na 2023 rok. - Intensywnie pracujemy nad otwarciem kolejnych pizzerii. Wkrótce ogłosimy nowe lokalizacje, gdzie będzie można cieszyć się naszymi daniami. Tymczasem zapraszamy mieszkańców Warszawy do odwiedzenia naszego nowego lokalu na kulinarnej mapie miasta – mówi Przygoński.

Nowa pizzeria Da Grasso oferuje swoim gościom przestronne i klimatyczne wnętrze sali konsumpcyjnej. Dodatkowo, zamówienia można składać przez internet lub telefonicznie, co zwiększa komfort i dostępność usług dla klientów.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design