Kids Studio podbija rynek zajęć sportowych

Data dodania: 22 maja 2017
Kategoria:
Foto: Kids Studio
Inwestycje związane z obiektami kierowanymi do najmłodszych stały się ciekawym pomysłem na biznes.

Koncept Kids Studio podbija serca dzieci i przedsiębiorców, którzy organizując przestrzeń sportową w ramach tej franczyzy odkrywają potencjał biznesowy kreatywnego wychowania fizycznego.

Inwestycje związane z obiektami kierowanymi do najmłodszych stały się ciekawym pomysłem na biznes. Do końca 2017 roku planujemy otworzyć pięć nowych jednostek franczyzowych i zarażać pasją do zdrowego i aktywnego stylu życia coraz większą grupę dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzimy również rozmowy z partnerami z dwóch miast na temat uruchomienia konceptów łączonych Kids Studio/Lejdis Studio – mówi nam dyrektor tych sieci Jarosław Tomczewski.

System franczyzowy Kids Studio to dynamicznie rozwijająca się idea wychowania młodego człowieka sukcesu, która na równi stawia rozwój intelektualny i fizyczny. Potrzeba posiadania pasji, bycia sprawnym i atrakcyjnym, budzi się już we wczesnym dzieciństwie, dlatego rodzice, którym zależy na prawidłowym rozwoju pociech traktują wszelkie zajęcia dodatkowe jako kapitał na ich przyszłe szczęśliwe życie.

Świadomi opiekunowie wiedzą również, że aktywne formy spędzania czasu polecane są przez  naukowców, lekarzy czy terapeutów. Regularny ruch koryguje wady postawy, pomaga utrzymać prawidłową masę ciała, wpaja pozytywne wzorce, uczy chęci do rozwijania zainteresowań, dyscypliny, otwartości i pewności siebie. Zdrowy tryb życia wpisuje się w ogólnoświatowy trend, co powoduje, że  biznes sportowy budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Dlatego właśnie rynek związany ze wszelkimi zajęciami stworzonymi z myślą o dzieciach i młodzieży rozwija się dynamicznie i z ogromnymi sukcesami.

Kids Studio to projekt przestrzeni sportowych, który w swojej ofercie ma zarówno zajęcia dla rozwijających się przedszkolaków oraz ćwiczenia dla świadomych swojego ciała nastolatków. Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów widzących potencjał w tym sektorze biznesowym.

Obecnie z powodzeniem działają trzy jednostki franczyzowe Kids Studio: w Częstochowie, w Zgierzu oraz otwarta w marcu i odnosząca pierwsze sukcesy, największa szkoła w Łodzi – Kids Studio Open Space. Jest to obiekt, w którym prowadzone są zajęcia nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców z zakresu tańca, gimnastyki i akrobatyki. W ofercie szkoły są także takie zajęcia jak rytmika, balet, hip hop, break dance czy trampoliny. W naszych obiektach dzieci uczą się tańczyć i ćwiczyć na dwa sposoby: jako członkowie zespołów oraz uczestnicy otwartych zajęć karnetowych. Oprócz zajęć pozalekcyjnych Kids Studio organizuje również ferie zimowe i półkolonie wakacyjne – dodaje Jarosław Tomczewski.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design