Action buduje sieć sklepów w Polsce

Data dodania: 17 października 2017
Autor: Redakcja
Kategoria:

Holenderska sieć dyskontowa Action otworzyła swój pierwszy sklep w Polsce. Podbój naszego rynku zaczęła od Dolnego Śląsku.

Pierwszy sklep holenderskiej sieci został otwarty w Lesznie. Kolejne obiekty mają powstać m.in. w Głogowie, Legnicy, Wałbrzychu, Świdnicy i Lubaniu.

Znakiem rozpoznawczym Action są produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. Firma sprzedaje towary znanych marek, jak i produkty pod własną marką w 13 kategoriach.

Wśród asortymentu sklepów są kosmetyki, żywność i napoje, zabawki, tekstylia, wyroby szklane. W ofercie jest też porcelana i ceramika, artykuły gospodarstwa domowego, artykuły biurowe, artykuły dekoracyjne i DIY.

Action to międzynarodowa sieć dyskontowa, w której zatrudnionych jest 35 000 pracowników w ponad 900 sklepach w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Luksemburgu, Austrii oraz w Polsce. Sklepy są codziennie zaopatrywane przez trzy własne centra dystrybucyjne na północy i na południu Holandii oraz w okolicach Paryża we Francji.

Aby zrealizować dalsze plany ekspansji, firma we wrześniu ub.r. rozpoczęła budowę nowego centrum dystrybucji w Biblis, na południu Niemiec. Zostało ono oddane do użytku wiosną 2017 roku. Piąte centrum dystrybucji zostanie zbudowane w okolicach Tuluzy we Francji.
Łączna sprzedaż sieci Action w 2016 r. wyniosła 2,7 mld euro.

Zobacz nasz katalog sieci franczyzowych i upewnij się która franczyza będzie dla Ciebie najlepsza.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram