5.10.15. rozwija się pomimo pandemii

Data dodania: 23 kwietnia 2021
Kategoria:
Foto: Sklep 5.10.15.

Mimo trudności związanych z pandemią, sieć odzieżowa 5.10.15., specjalizująca się w ubraniach i akcesoriach dla dzieci, dynamicznie się rozwija. Ostatnio otworzyła trzy nowe sklepy w Ząbkach, Radzyminie i Obornikach. Sklepy te, prowadzone przez franczyzobiorców, zlokalizowane są bezpośrednio przy ulicach, co umożliwia utrzymanie ciągłej sprzedaży mimo lockdownu.

Stabilny rozwój mimo wyzwań rynkowych

Firma Komex, zarządzająca konceptem 5.10.15., zauważa, że zainteresowanie otwarciem sklepów sieci utrzymuje się na wysokim poziomie, a planowane są kolejne inauguracje. Sieć 5.10.15., jedna z największych w Polsce w swojej branży, liczy obecnie 246 placówek.

Franczyzobiorcy sieci 5.10.15. mogą otwierać sklepy w miejscowościach z populacją powyżej 15 tysięcy mieszkańców. Wymagana jest przestrzeń handlowa o minimalnej powierzchni 55 mkw., z dodatkowym miejscem na magazyn. Komex wspiera partnerów w wyborze lokalizacji i aranżacji wnętrz.

Inwestycja i warunki współpracy

Aby rozpocząć działalność, franczyzobiorca musi dysponować kwotą około 30 tys. zł, przeznaczoną na adaptację i wyposażenie sklepu o powierzchni do 70 mkw. z jedną standardową witryną. Istotnym ułatwieniem jest fakt, że franczyzobiorcy nie muszą nabywać ubrań, gdyż Komex udostępnia je na zasadzie depozytu.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design