5.10.15. rozwija się pomimo pandemii

Autor: JCB
Kategoria:
Foto: Sklep 5.10.15.

Część sklepów sieci zlokalizowana jest przy ulicach, dlatego obostrzenia związane z lockdownem nie dotknęły w sposób szczególny większości placówek.

Branża odzieżowa przeżywa obecnie trudne czasy ze względu na zamknięcie galerii handlowych, w których mieści się duża część sklepów odzieżowych. Jednak od tej reguły są wyjątki. Sieć 5.10.15. oferująca ubrania i akcesoria dla dzieci uruchomiła w ostatnim czasie trzy nowe sklepy: w Ząbkach pod Warszawą, w Radzyminie i Obornikach. Wszystkie prowadzone są przez partnerów franczyzowych, którzy wybrali na swoje sklepy lokale z wejściem bezpośrednio z ulicy, uznając te lokalizacje za bezpieczniejsze w obecnych czasach. Dają one bowiem możliwość zachowania ciągłości sprzedaży.

Jak informuje franczyzodawca konceptu, firma Komex, zainteresowanie otwarciem sklepów 5.10.15., pomimo pandemii, nie słabnie. Są już planowane kolejne otwarcia.

5.10.15. należy do największych sieci odzieżowych w Polsce, liczy obecnie 246 placówek. Sklepy 5.10.15. z powodzeniem mogą działać w miejscowościach liczących już powyżej 15 tys. mieszkańców. Do uruchomienia sklepu wystarczy lokal o powierzchni handlowej od 55 mkw., do tego powinien się w nim znajdować niewielki magazyn. Franczyzobiorca może liczyć na wsparcie sieci w doborze odpowiedniej lokalizacji oraz aranżacji wnętrza.

Kapitał niezbędny start w tym biznesie zamyka się w kwocie od ok. 30 tys. zł (przy założeniu, że lokal nie przekracza 70 mkw. i posiada jedną standardową witrynę) przeznaczonej w całości na adaptację i wyposażenie sklepu. Franczyzobiorca nie musi kupować odzieży oferowanej w sklepie, firma Komex przekazuje mu ją nieodpłatnie na zasadzie depozytu.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: od 39 990 zł (oferta dotyczy sklepów o pow. do 70 m2 z jedną standardową witryną)
  • Opłata wstępna: 15 000 zł - opłata licencyjna płatna w ratach lub jednorazowo
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram