Sieć biur nieruchomości rośnie

Autor: Redakcja
Data dodania: 26 kwietnia 2021
Kategoria:

Metrohouse z miesiąca na miesiąc odnotowuje kolejne rekordy sprzedażowe. Wyniki franczyzobiorców prowadzących biura nieruchomości w różnych miastach w całym kraju rosną nieprzerwanie od lata zeszłego roku.

Od początku 2021 r. do sieci Metrohouse przyłączyło się 10 nowych partnerów, którzy już otworzyli bądź lada moment uruchomią swoje biura nieruchomości m.in. w Zgierzu, Szczytnie, Warszawie, Zielonej Górze, Mińsku Mazowieckim i Lęborku.

– Bezpieczeństwo i stabilność branży obrotu nieruchomościami powoduje, że przedsiębiorcy z branż mocno dotkniętych przez kryzys covidowy np. gastronomia czy turystyka zamieniają swoje biznesy. W kręgu ich zainteresowań są też biura nieruchomości. Szukają doświadczonego partnera, z silną rozpoznawalną marką o ugruntowanej pozycji na rynku, aby móc szybko przebranżowić się i nie czekać długo na efekty finansowe – mówi Agata Korzeniewska, dyrektor sieci franczyzowej w Metrohouse Franchise.

– Stabilizacja i świetne wyniki skłaniają również naszych partnerów, którzy prowadza już biuro Metrohouse, do rozwoju i uruchamiania kolejnych biur w ramach sieci. W pierwszym kwartale 2021 r. aż  dziewięciu naszych partnerów podpisało umowy na drugie czy trzecie biuro pod marką Metrohouse. Dlatego liczymy na to, że liczbę 100 oddziałów osiągniemy już w połowie roku – dodaje Korzeniewska.
Obecnie pod szyldem Metrohouse funkcjonuje 86 biur, z czego 9 to placówki własne w największych miastach w Polsce. Do oficjalnego otwarcia przygotowuje się ośmiu nowych partnerów, a kolejne 9 oddziałów ruszy na początku wakacji jako kolejne biura już działających w sieci partnerów.

– Aby z sukcesem poprowadzić biuro nieruchomości w ramach sieci Metrohouse, konieczne jest osobiste zaangażowanie właściciela bądź dedykowanego do tego biznesu managera – wyjaśnia Agata Korzeniewska.

Nie jest natomiast konieczne posiadanie doświadczenia w branży nieruchomości. Jak informuje dyrektor sieci, oferowany przez Metrohouse system szkoleń i wdrożenie do zawodu agenta oraz szefa biura nieruchomości pozwala w ciągu kilku miesięcy osiągnąć zwrot z zainwestowanego kapitału i cieszyć się dochodowym biznesem.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: w zależności od lokalizacji
  • Opłata wstępna: 7 500zł (w zależności od lokalizacji)
  • Opłata bieżąca: 8% od obrotu
  • Opłata marketingowa: 2% od obrotu

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów
Data dodania: 4 sierpnia 2022
Fit Cake robi swoje
Data dodania: 2 sierpnia 2022
BRICOMARCHÉ z nową marką własną
Data dodania: 1 sierpnia 2022
Duże zainteresowanie franczyzą Auto Gamma

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram