30 nowych franczyzobiorców ma dołączyć do Metrohouse

Data dodania: 22 stycznia 2015
Kategoria:
Foto: Piotr Jarosz, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Metrohouse

W 2014 roku uruchomiliśmy 40 biur nieruchomości. Rozpoczęliśmy rozmowy o współpracę z kolejnymi 30 partnerami. To rekordowy wynik, więc jestem skłonny przychylić się do tezy, że deregulacja zawodu pośrednika miała w tym swój udział – mówi nam Piotr Jarosz, dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Metrohouse.

Jak wynika z obserwacji ekspertów Metrohouse, zainteresowaniem karierą w branży obrotu nieruchomościami wykazywały nie tylko osoby związane dotychczas z tą branżą, ale także inni przedsiębiorcy działający w branżach pokrewnych.

Dzięki oferowanym przez nas szkoleniom i wdrożeniom potrafimy sprawnie przekazać know-how skutecznego prowadzenia własnego biura nieruchomości. Więcej osób interesuje się rozpoczęciem biznesu na rynku nieruchomości, przez to na znaczeniu zyskują duże firmy sieciowe skupiające pośredników działających według tych samych standardów. Rynek coraz bardziej odczuwa potrzebę konsolidacji – zauważa Piotr Jarosz.

Jego zdaniem w czasach, kiedy szybka informacja zyskuje na wartości wygrywają pośrednicy otwarci na nowe pomysły, nowe usługi i projekty dla klientów. Okazuje się, że nie trzeba mieć licencji pośrednika, aby odnosić sukcesy w branży.

Trochę powietrza, jakie przedostało się do przydusznej auli skupiającej „starych” pośredników sprawia, że pośrednictwo ewoluuje, zostaje przedstawione w zupełnie nowym świetle, jest bliższe potrzebom klienta – dodaje dyrektor ds. rozwoju sieci franczyzowej Metrohouse.

INK

Osoby zainteresowane współpracą biznesową z Metrohouse zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design