Jubileusz franczyzy SPECTRUM w Słupsku

Data dodania: 28 listopada 2023
Kategoria:

Okrągły jubileusz franczyzy świętował niedawno partner prowadzący oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Słupsku. Z tej okazji otrzymał nagrodę finansową i prezenty upamiętniające 10-lecie prowadzonej przez niego działalności. Celebrację rocznicy zwieńczyła sponsorowana kolacja.

Pan Janusz Ossowski, czyli kierownik słupskiego oddziału, to doświadczony biznesmen i agent ubezpieczeniowy. Ponad 10 lat temu postanowił znaleźć multiagencję, która umożliwi mu działanie na większą skalę. Dlaczego wybrał Dom Ubezpieczeniowy Spectrum? Twierdzi, że najbardziej spodobały mu się konkretne rozwiązania oraz przejrzyste warunki współpracy. Jako główną zaletę pan Janusz wskazuje zaplecze organizacyjne i techniczne, jakie otrzymuje od SPECTRUM – to m.in. kompleksowe wsparcie sprzedaży, proste rozliczenia oraz innowacyjny system dla agenta All in #1 SADUS.

W pracy agenta ubezpieczeniowego Janusz Ossowski najbardziej lubi niezależność. Liczy się dla niego też poznawanie ludzi. Przychodzą do niego klienci w różnym wieku, reprezentujący wiele zawodów, odmienne style życia i – co za tym idzie – zróżnicowane potrzeby ubezpieczeniowe. Dzięki relacjom, jakie nawiązuje z klientami, zna przekrój społeczności swojego miasta. Według kierownika słupskiego oddziału kluczem do sukcesu jest otwartość, szacunek i uczciwość.

Dziesiąty jubileusz oddziału w Słupsku to w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum pierwsza taka okazja, lecz już w najbliższym czasie kolejni franczyzobiorcy będą obchodzić 10-lecie współpracy.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design