Zarabiaj z uśmiechem

Data dodania: 20 lutego 2017
Kategoria:
Foto: Godan Strefa Uśmiechu

Sieć sklepów oferująca akcesoria rozrywkowe kontynuuje rozwój we franczyzie. – Coraz więcej przedsiębiorców jest zainteresowanych sprzedażą tego rodzaju produktów – mówi nam Agnieszka Falińska, specjalista ds. rozwoju sieci sklepów Godan Strefa Uśmiechu.

Godan to najbardziej rozpoznawalna marka dostarczająca akcesoria rozrywkowe działająca w Polsce od 25 lat. Firma jest znana z licencjonowanych akcesoriów urodzinowych (np. Star Wars, Cars, Frozen, SPIDER-MAN). Jest producentem strojów karnawałowych i przebrań na różne okazje. Oferta marki ciągle się rozwija i na bieżąco dostosowywana jest do potrzeb rynku.

Godan Strefa Uśmiechu ma już 8 sklepów franczyzowych, a na koniec pierwszego kwartału będzie ich 15. Sieć rozwija się bardzo dynamicznie, cieszy się zainteresowaniem wśród franczyzobiorców. Franczyza jest nowym kanałem sprzedaży, który firma planuje aktywnie rozwijać – opowiada Agnieszka Falińska.

Dodaje, że jest to biznes z potencjałem. W Polsce wzrasta liczba organizowanych urodzin z dekoracjami, organizowanych „grill party” oraz imprez tematycznych, zaś w ofercie firmy jest wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania eleganckiego przyjęcia czy hucznego eventu.

Otwarcie franczyzowego sklepu Godan Strefa Uśmiechu, to biznes niskonakładowy. Minimalna kwota inwestycji wynosi 20 tys. zł (w zależności od formatu, lokalizacji, powierzchni lokalu oraz jego stanu technicznego). Franczyzę tej firmy wyróżnia brak opłaty wstępnej i bieżącej oraz opłaty marketingowej.

 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design