Właściciel sieci Sushi Kushi i Ramen Shop ma powody do radości

Data dodania: 1 czerwca 2022
Kategoria:

W sobotę 21 maja 2022 roku sieć Sushi Kushi powiększyła się o kolejny lokal.

Tym razem pojawiliśmy się na mapie Wieliczki- informuje właściciel i twórca marki Andrzej Pelc- Gonera. Huczne otwarcie przyciągnęło do lokalu wielu gości, którzy postanowili spróbować naszego wyjątkowego sushi; dużym zainteresowaniem cieszyły się autorskie zupy, ale także startery – mówi Pani Agnieszka – fraczyzobiorczyni. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla nich siec także przygotowała specjalną ofertę- sushi w wersji na słodko. Wszystko to zaserwowane w nowocześnie urządzonym wnętrzu nawiązującym do kultury japońskiej.

Dokładnie tego samego dnia, ale w Zgierzu pod Łodzią uruchomiony został kolejny lokal nowej marki należącej do właściciela Sushi Kushi. Ramen Shop to koncept, który zrodził się tak naprawdę z zapotrzebowania rynku i miłości Polaków do kuchni japońskiej. Już od jakiegoś czasu zauważaliśmy wzrost sprzedaży ramenów w lokalach Sushi Kushi, stąd pojawił się pomysł wyjścia naprzeciw oczekiwaniom zarówno franczyzobiorców jak i gości- podkreśla Andrzej Pelc- Gonera. W ofercie Ramen Shop’u znajdziemy kilka rodzajów ramenów, ale też wyjątkowe fryty w azjatyckim wydaniu. Rozwój w takim tempie gwarantuje nam, że plany jakie założyliśmy na początku roku uda nam się zrealizować – mówi twórca i właściciel marek Sushi Kushi i Ramen Shop. Na czerwiec zaplanowano dwa kolejne otwarcia- tym razem Sushi Kushi i Ramen Shop zawitają do Szczecina.

Sushi Kushi to sieć franczyzowa licząca ponad 30 lokali na terenie całej Polski. W swoim koncepcie łączy elegancję z niezobowiązującym luzem oferując sushi i inne dania kuchni japońskiej zarówno w stylowo urządzonych, klimatycznych lokalach; jak i w wygodnej i szybkiej formule dostaw do klienta. Sushi przygotowywane jest ręcznie, wyłącznie ze świeżych i najwyższej jakości składników.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design