Właściciel sieci Sushi Kushi i Ramen Shop ma powody do radości

Autor: MK
Kategoria:

W sobotę 21 maja 2022 roku sieć Sushi Kushi powiększyła się o kolejny lokal.

Tym razem pojawiliśmy się na mapie Wieliczki- informuje właściciel i twórca marki Andrzej Pelc- Gonera. Huczne otwarcie przyciągnęło do lokalu wielu gości, którzy postanowili spróbować naszego wyjątkowego sushi; dużym zainteresowaniem cieszyły się autorskie zupy, ale także startery – mówi Pani Agnieszka – fraczyzobiorczyni. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla nich siec także przygotowała specjalną ofertę- sushi w wersji na słodko. Wszystko to zaserwowane w nowocześnie urządzonym wnętrzu nawiązującym do kultury japońskiej.

Dokładnie tego samego dnia, ale w Zgierzu pod Łodzią uruchomiony został kolejny lokal nowej marki należącej do właściciela Sushi Kushi. Ramen Shop to koncept, który zrodził się tak naprawdę z zapotrzebowania rynku i miłości Polaków do kuchni japońskiej. Już od jakiegoś czasu zauważaliśmy wzrost sprzedaży ramenów w lokalach Sushi Kushi, stąd pojawił się pomysł wyjścia naprzeciw oczekiwaniom zarówno franczyzobiorców jak i gości- podkreśla Andrzej Pelc- Gonera. W ofercie Ramen Shop’u znajdziemy kilka rodzajów ramenów, ale też wyjątkowe fryty w azjatyckim wydaniu. Rozwój w takim tempie gwarantuje nam, że plany jakie założyliśmy na początku roku uda nam się zrealizować – mówi twórca i właściciel marek Sushi Kushi i Ramen Shop. Na czerwiec zaplanowano dwa kolejne otwarcia- tym razem Sushi Kushi i Ramen Shop zawitają do Szczecina.

Sushi Kushi to sieć franczyzowa licząca ponad 30 lokali na terenie całej Polski. W swoim koncepcie łączy elegancję z niezobowiązującym luzem oferując sushi i inne dania kuchni japońskiej zarówno w stylowo urządzonych, klimatycznych lokalach; jak i w wygodnej i szybkiej formule dostaw do klienta. Sushi przygotowywane jest ręcznie, wyłącznie ze świeżych i najwyższej jakości składników.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: Ramen Shop 110 000 zł netto + koszt adaptacji lokalu; Sushi Kushi 130 000 zł netto + koszt adaptacji lokalu
  • Opłata wstępna: 25 000 zł netto
  • Opłata bieżąca: 2 500 zł ( brak opłaty od obrotu)
  • Opłata marketingowa:

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram