Wiosenne otwarcia w sieci franczyzowej Dom Ubezpieczeniowy Spectrum

Data dodania: 13 maja 2024
Kategoria:

Za oknem wiosna, a rekrutacja w Domu Ubezpieczeniowym Spectrum już przynosi owoce. Po najnowszej edycji szkolenia wdrożeniowego otwarto nowe placówki franczyzowe w Nowogardzie i Sępólnie Krajeńskim, a także liczne punkty agencyjne na terenie całego kraju.

Partnerzy, którzy postawili na franczyzę w SPECTRUM, mogą liczyć na m.in. gwarancję wyłączności w regionie i sponsorowaną kampanię w social-mediach w związku z uruchomieniem oddziału multiagencji. Z kolei elastyczny model współpracy zapewnia dużą dowolność w zakresie stylu, czasu i miejsca pracy, a także możliwość połączenia ubezpieczeń z dotychczasową działalnością, co dobrze się sprawdza np. u przedsiębiorców zajmujących się branżą motoryzacyjną lub finansową.

Niezależnie od formy współpracy, Partnerzy sieci SPECTRUM otrzymują szeroko zakrojone „wsparcie na starcie”. Systematycznie dostarczane materiały marketingowe pomagają wygenerować zainteresowanie potencjalnych klientów, a 120% prowizji w pierwszych miesiącach działalności motywuje do działania i przyspiesza uzyskanie rentowności. Do dyspozycji Partnerów SPECTRUM są też doświadczeni instruktorzy, z których pomocy można skorzystać np. podczas zdalnej konsultacji lub w trakcie stażu w jednym z modelowych oddziałów sieci.

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum prowadzi otwartą rekrutację do sieci i regularnie organizuje cykle wdrożeniowe. Wejście w branżę ubezpieczeniową z ramienia multi-agencji SPECTRUM obejmuje kompleksowe przygotowanie do uzyskania licencji zawodowej oraz praktyczną naukę sprzedaży ubezpieczeń przy pomocy nowoczesnych narzędzi informatycznych dla agenta.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura)
  • Opłata wstępna: brak
  • Opłata bieżąca: brak
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design