Dołącz w maju do sieci franczyzowej La Mancha i zacznij działać od nowego roku szkolnego

Data dodania: 17 maja 2024
Kategoria:

Czy marzysz o prowadzeniu własnej szkoły języka hiszpańskiego? Teraz masz szansę dołączyć do naszej rozwijającej się rodziny franczyzobiorców! Jeśli dołączysz do końca maja, to uda ci się wystartować z własnym oddziałem franczyzowym od nowego roku szkolnego. Okres od czerwca do sierpnia poświęcimy na wyszkolenie cię i przygotowanie do prowadzenia biznesu w branży edukacyjnej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

La Mancha to nie tylko marka z ugruntowaną pozycją na rynku trójmiejskim od 10 lat, ale również zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych i nauczaniu. Nasze know-how oraz wsparcie specjalistów pozwolą Ci szybko i skutecznie rozwinąć własny biznes.

Co oferujemy?

 • Gotową receptę na prowadzenie szkoły języka hiszpańskiego.
 • Szkolenia z zakresu kontaktu z klientem i metod nauczania.
 • Wsparcie w obszarze marketingu i komunikacji wizualnej.
 • Profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe i edukacyjne.
 • Dostęp do platformy edukacyjnej.
 • Model biznesowy z wypracowanymi procesami i wzorami umów.
 • Możliwość prowadzenia działalności bez własnego lokalu, np. u klienta.

Jak do nas dołączyć?

Wymagamy minimum licencjatu z iberystyki lub certyfikatu DELE B2, ponieważ oczekujemy, że franczyzobiorca będzie komunikować się w języku hiszpańskim, również z lektorami-natywnymi.

Zostań franczyzobiorcą do końca maja

Podpisz z nami umowę do końca maja, aby móc rozpocząć od nowego semestru już od września. Zorganizujemy szkolenia z marketingu, metod nauczania, prowadzenia szkoły, zatrudniania lektorów w okresie od czerwca do sierpnia. Zadzwoń lub napisz do nas tel. 515 171 666 lub l.poszumska@lamanchagdynia.pl by się umówić na wstępne, niezobowiązujące spotkanie – może być online! Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://franczyzalamancha.pl/.

Opłaty

Opłata licencyjna na wejście to 8000 zł, a opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności wynosi 20% przychodu miesięcznego brutto, a od drugiego roku – 15%.

Jeśli Twoje marzenie to własna szkoła hiszpańskiego i szukasz wsparcia i gotowej recepty na sukces, dołącz do naszej sieci franczyzowej La Mancha! Skontaktuj się z nami już dziś i rozpocznij swoją przygodę z własnym biznesem!

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

 • Minimalna kwota: Dowolna, zależy od franczyzobiorcy
 • Opłata wstępna: 8 000 zł
 • Opłata bieżąca: opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 20% przychodu miesięcznego brutto, od drugiego roku działalności – 15% przychodu miesięcznego brutto.
 • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design