Wakacyjny numer Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Autor: MK
Kategoria:

W kolejnym wydaniu jak zawsze dużo do poczytania. Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy wartościowe teksty, porady i wywiady.

Czy gwarancja sukcesu w biznesie istnieje? To zależy - czyli ulubione stwierdzenie prawników i psychologów. Oczywiście zależy od wielu czynników, czasem niezależnych od nas samych. Ale bardzo ważną składową tego sukcesu są relacje z klientem o raz jakoś usług. Planując więc biznes trzeba myśleć nie tyle o własnych potrzebach, tylko o tym, do kogo kierujemy nasz produkt czy usługę i jak sprawić, by klient - mimo konkurencji na rynku - wracał właśnie do nas.

O tym z pewnością opowiada w wywiadzie numeru Magdalena Piróg, prezes zarządu Da Grasso, a warto dodać, że firma świętuje swój srebrny jubileusz, czyli 25 lat na polskim rynku.

Czy dobry biznes musi być drogi? Niekoniecznie. W raporcie najnowszego wydania przedstawiamy 40 franczyz na które stać każdego - czyli biznes we franczyzie już od kilku tysięcy.

W temacie numeru, Andrzej Krawczyk z Akademii Rozwoju Systemów Sieciowych, przeanalizował pierwszą kompleksową propozycję regulacji prawnej franczyzy.

Otwieramy biznes z procentami oraz od zera do własnego sklepu spożywczego.

Lombardy rosną jak na drożdżach.

Czym franczyza nie jest oraz biznes na wycieku.

W najnowszym numerze nie zabrakło też rozmowy z przedsiębiorcami, którzy opowiadają dlaczego zdecydowali się na działalność w ramach sieci franczyzowej i co z tego wyszło. Swoim doświadczeniem dzieli się franczyzobiorczyni konceptu – RE/MAX.

Co każda marka powinna wiedzieć zanim rozpocznie działania w obszarze e-commerce?

I tradycyjnie, baza sprawdzonych pomysłów na własny biznes na licencji!

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny w sieci Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Miłej lektury!

Redaktor Naczelna

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram