Nowe plany Body Evolution

Autor: JCB
Kategoria:
Foto: Body Evolution

Sieć gabinetów specjalizujących się w modelowaniu sylwetki przetrwała lockdowny związane z pandemią w dużej mierze dzięki uporowi właścicieli poszczególnych salonów. To był trudny czas, ale nie stracony - sieć wraca do normalności z nowymi pomysłami na rozwój.

Body Evolution jest jedną z największych sieci w Polsce specjalizujących się w modelowaniu sylwetki. Klientki znajdą w niej kompleksową ofertę, w tym porady żywieniowe, zestawy ćwiczeń oraz zabiegi odchudzające. Obecnie sieć tworzy 27 gabinetów.

Wiosna i lato to najlepszy okres w roku dla tego typu biznesu – wówczas najwięcej klientek mobilizuje się do tego, by poprawić swoją kondycję i sylwetkę. Niestety w tym roku, podobnie ja w poprzednim, spora część tego okresu przypadła na lockdown.

– Na szczęście wszystkie gabinety , dzięki uporowi swoich właścicieli, przetrwały ten trudny dla nas wszystkich okres. Niestety pandemia bardzo mocno zahamowała rozwój sieci. Nasz biznes dla banków jest ryzykowny, stąd duże utrudnienie w dostępie do leasingów i innych form wsparcia, a inwestorzy obawiają się inwestować w biznes, który za chwilę może ponownie zostać zamknięty – przyznaje Beata Wituń, właścicielka Body Evolution.

W związku z zaistniałą sytuacją Body Evolution stara się elastycznie dostosować do możliwości potencjalnych franczyzobiorców – tak finansowych, jak i lokalowych. – Obecnie nie ma wymogu posiadania przez franczyzobiorcę wszystkich sprzętów z oferty, mogą być to pojedyncze jednostki, a z czasem można myśleć o rozwoju i uzupełnieniu o kolejne produkty. Mam nadzieję, że to ułatwi przyszłym kontrahentom podjęcie decyzji – mówi Wituń.

W gabinetach Body Evolution klientki mogą znaleźć sprzęt fitness najwyższej klasy, zabiegi i masaże na twarz i ciało oraz dostęp do portalu dietetycznego i diety zbilansowanej pod indywidualne zapotrzebowanie kaloryczne, a także miłą, kameralną atmosferę.

Bez względu na panującą pandemię, która na jakiś czas zamknęła salony, Body Evolution stara się podnosić poziom usług, m.in. poprzez wprowadzenie nowych urządzeń. – Udało nam się podpisać umowę o współpracy z ITP, dostawcą takich urządzeń jak Endermologia LPG, Maximus czy Geneo. Jeszcze w tym roku planujemy również ruszyć z produkcją własnych urządzeń kostycznych, produkowanych od początku do końca w Polsce – zapowiada Beata Wituń.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram