The White Bear Coffee z nową kawiarnią

Data dodania: 4 maja 2023
Kategoria:

W początkach kwietnia, sieć the White Bear Coffee powiększyła się o szóstą kawiarnię franczyzową, zlokalizowaną w Krakowie przy ul. Szujskiego 11. Jest to największy lokal w sieci, oferujący m.in. kawy speciality z palarni w Białymstoku oraz rzemieślnicze lody.

The White Bear Coffee to sieć, która rozpoczęła działalność w 2019 roku i obecnie liczy jedenaście kawiarni. Oprócz nowego punktu w Krakowie, kawiarnie sieci znajdują się w miastach takich jak Białystok, Warszawa, Lublin, Suwałki, Giżycko i Ostrów Wielkopolski.

Charakterystyka kawiarni the White Bear Coffee

Wyróżnikiem lokali WBC jest połączenie oryginalnego menu z designerskim wyglądem wnętrz. Niepowtarzalny klimat kawiarni tworzą liczne akcesoria i obrazy, które bazują na unikalnych i zaskakujących kolażach.

The White Bear Coffee posiada własną palarnię kawy, co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości napojów i ich spójnego smaku. Sieć produkuje ziarna zarówno do ekspresów, jak i metod przelewowych.

Nowa kawiarnia w Krakowie i oferta

Marcin Zalewski, współwłaściciel franczyzy, wyraża radość z otwarcia nowej kawiarni w Krakowie, co ma przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności marki w południowej Polsce. Mieszkańcy Krakowa entuzjastycznie przyjęli nowy lokal.

Oprócz kawy, goście krakowskiej kawiarni the White Bear Coffee mogą delektować się herbatami, sokami, ciastami, goframi, drożdżówkami, kanapkami oraz pełnym menu śniadaniowym. Dla nowych klientów dostępna jest aplikacja mobilna z programem lojalnościowym oraz możliwość zapisania się do newslettera.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 100 000 zł + koszt remontu
  • Opłata wstępna: 15 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 500 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design