The White Bear Coffee z nową kawiarnią

Autor: MK
Kategoria:

Na początku kwietnia marka the White Bear Coffee powiększyła się o szóstą kawiarnię franczyzową.

Kawiarnia mieści się w Krakowie przy ul. Szujskiego 11 i jest największym powierzchniowo lokalem w sieci. Można tam spróbować m.in. kaw speciality wypalanych w białostockiej palarni oraz rzemieślniczych lodów.

The White Bear Coffee jest jedenastą kawiarnią powstałej w 2019 r. sieci. Obecnie kawy od Miśka napijemy się w Białymstoku, Warszawie, Lublinie, Suwałkach, Giżycku i Ostrowie Wielkopolskim.

Tym, co wyróżnia lokale pod szyldem WBC, jest połączenie ciekawego menu z designerskim wystrojem wnętrz. Klimat kawiarni dopełniają liczne dodatki i obrazy oparte na nieoczywistych, intrygujących kolażach.

Sieć posiada własną palarnię kawy, w której produkowane są ziarna do ekspresów oraz metod przelewowych. Dzięki temu gwarantuje najwyższą jakość naparów i powtarzalność smaku.

– Kawiarnia w Krakowie sprawi, że nasza marka zyska rozpoznawalność także w południowej części Polski. Cieszymy się, że Misiek został tak miło przyjęty przez mieszkańców stolicy Małopolski – mówi Marcin Zalewski, współwłaściciel franczyzy.

Na gości the White Bear Coffee w Krakowie, poza kawą, czekają także herbaty, soki, ciasta, gofry, drożdżówki i kanapki. A ponadto całe menu śniadaniowe. Nowi klienci mogą także zarejestrować się w aplikacji mobilnej z programem lojalnościowym oraz zapisać do newslettera.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 20 000 zł
  • Opłata wstępna: 15 000 zł
  • Opłata bieżąca: 2 000 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram