Nowe wydanie Franczyza&Biznes już w sprzedaży

Data dodania: 5 maja 2023
Kategoria:

W najbliższym wydaniu magazynu Franczyza&Biznes znajdziecie Państwo mnóstwo interesujących artykułów. Przygotowaliśmy dla Was m.in. wartościowe teksty, porady i wywiady.

Omawiamy, w jakie rodzaje biznesów usługowych opłaca się inwestować, zwracając uwagę na znaczenie wsparcia marketingowego i szkoleniowego w systemach franczyzowych. Pomimo rosnącej konkurencji, franczyzodawcy nadal oferują unikalne i niszowe koncepcje biznesowe.

Porady dla przyszłych franczyzobiorców

Podkreślamy, że założenie własnej firmy możliwe jest nawet przy niewielkim kapitale początkowym. Niskobudżetowe franczyzy przyciągają licznych kandydatów, minimalizując ryzyko dużych strat. Jednak wybór franczyzy powinien być przemyślany i dostosowany do własnych kompetencji oraz zainteresowań.

W raporcie specjalnym "Biznes na usługach" znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat rozwoju biznesu usługowego. Ponadto, przeczytają wywiad z Michałem Sową z Cukierni Sowa i dowiedzą się, jak efektywnie opracować i zaoferować franczyzę.

Aktualne tematy i porady

Poruszamy także kwestię Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) i spekulacje na temat wejścia sieci 7-Eleven na polski rynek. Dodatkowo, znajdą Państwo informacje na temat dziedziczenia długów.

W tym numerze prezentujemy również rozmowy z przedsiębiorcami działającymi w ramach sieci franczyzowych, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Wśród nich franczyzobiorcy marek the White Bear Coffee, Power by Kramp oraz Moodo.

Baza pomysłów na biznes

Tradycyjnie, oferujemy bazę sprawdzonych koncepcji na własny biznes franczyzowy.

Nowy numer magazynu Franczyza&Biznes dostępny jest w sieciach Empik, InMedio, Relay, Ruch, Kolporter oraz w naszym e-sklepie.

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design