Franczyza SIEĆ PIZZERII BIESIADOWO

Informacje podstawowe

Rodzaj sieci
franczyzowa
Zasięg sieci
ogólnokrajowy

Finanse

Minimalna kwota
92 000 zł
Opłata wstępna
brak
Opłata bieżąca
1250 zł + 1% od obrotu miesięcznie
Opłata marketingowa
brak

Kontakt

Strona internetowa
Osoba kontaktowa
Wojciech Goduński, właściciel
Numer telefonu
792 433 601
Ulica
Złotniki 11
Miasto
99-205 Dalików

Opis systemu

Charakterystyka systemu

Oryginalna stylistyka pizzerii Biesiadowo przyciąga potencjalnych klientów

O firmie

Pierwsze kroki w biznesie stawialiśmy we własnej pizzerii wyposażonej w 200 miejsc siedzących. Pizzeria ta w błyskawicznym tempie zyskała na popularności. Nierzadko dochodziło do sytuacji, w których klienci czekali na wolny stolik. Nasz lokal zwrócił uwagę osób, które chciały otworzyć restaurację o podobnym charakterze. W odpowiedzi na ich zapotrzebowanie, powstało pięć kolejnych lokali w Łodzi, które na wzorzec naszej restauracji uruchomione zostały przez zewnętrznych inwestorów z naszą pomocą.

Nadal nie był to jeszcze etap franczyzy. Zważywszy na błyskawiczny rozwój naszych pizzerii, postanowiliśmy otworzyć hurtownię, która po dzień dzisiejszy zapewnia niezbędne zaopatrzenie do wyrobu m. in. pizzy. Kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o franczyzie. Po przedstawieniu oferty potencjalnym franczyzodawcom, nastąpił szybki rozwój sieci Pizzerii Biesiadowo. W 2009 roku otworzyliśmy 30 pizzerii, a w 2010 kolejne 30. Obecnie z powodzeniem funkcjonuje ponad 100 lokali!
Charakterystyczną cechą naszej sieci jest wystrój inspirowany polską tradycją – drewniane ławy, malowidła przedstawiające dawne krajobrazy oraz wiele innych dominujących elementów rodem ze staropolskiej chaty. Charakterystycznym elementem, który stał się wyznacznikiem popularności sieci Pizzerii Biesiadowo jest największa pizza w rozmiarze aż 57 cm.

Sieć pizzerii Biesiadowo swój wyjątkowy i niepowtarzalny smak potraw zawdzięcza produktom wprost z naszej hurtowni, która zaopatruje wszystkie lokale, w niezbędne produkty, potrzebne do stworzenia najsłynniejszej potrawy świata. Każda pizzeria działająca pod naszym szyldem wytwarza pizzę o niemal identycznym smaku.

Pizzerie Biesiadowo działają w systemie franczyzowym od końca 2008 roku. Lokale naszej sieci znajdują się w większości regionów Polski. Aktualnie poszukujemy Franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju.

Sieć pizzerii, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz oryginalnym menu. Oprócz standardowej pizzy, w lokalach serwowane są tradycyjne dania obiadowe oraz przekąski. Wystrój wnętrz oraz nazwy potraw nawiązują do stylu tradycyjnej góralskiej chaty.

Dzięki naszym klientom zostaliśmy wyróżnieni wieloma nagrodami m. in.:

  • Jakość Roku 2011
  • Jakość Roku 2012 w kategorii Usługa Roku
  • Jakość Roku 2013 – Złoto
  • Laur Konsumenta 2010 w kategorii Odkrycie Roku
  • Laur Konsumenta 2012 w kategorii Odkrycie Roku
  • Złoty Laur Konsumenta 2013
  • Złoty Laur Konsumenta 2014
  • EuroRenoma 2013
  • Najwyższa Jakość Quality International 2013

Korzyści dla franczyzobiorcy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią pizzerii. Popularność zyskaliśmy dzięki wielkiej pizzy o średnicy 57 cm, serwowanej w pizzeriach działających pod naszym szyldem. Posiadamy najkorzystniejszy w Polsce system franczyzowy. Wysokość inwestycji w lokal zaczyna się od 92 tys. zł – dzięki temu zwrot kosztów jest błyskawiczny.

Franczyzobiorcy, którzy jako pierwsi otworzyli lokale pod naszą marką, poszerzyli swój biznes o kolejne pizzerie, co dowodzi, że inwestycja jest naprawdę opłacalna.

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Zapewniamy pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwarcia pizzerii oraz w trakcie prowadzenia działalności. Franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Prowadzimy własną hurtownię zaopatrzenia pizzerii, dzięki czemu franczyzobiorca otrzymuje wyjątkowe produkty wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach.

Przewidywana suma inwestycji

Przy powierzchni około 70 m2, suma inwestycji zaczyna się od 81 tys. zł. Nie pobieramy opłaty licencyjnej oraz marketingowej. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1000 zł.

Nasze pizzerie

W chwili obecnej mamy ponad 100 lokali w całej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę www.biesiadowo.pl, gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje o naszej sieci.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

Kontakt

PPHU WOJTEX – SIEDZIBA FIRMY
Adres: Złotniki 11
Kod pocztowy: 99-205
Miasto: Dalików

Wojciech Goduński
Właściciel sieci
tel. 792-433-601
e-mail: w.godunski@wojtex.net

Formularz kontaktowy

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design